Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pradėta oficiali lietuviško filmo „Giedrė“ sklaida internete (video)

Filmas „Giedrė“
Kadras iš filmo / Filmas „Giedrė“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį filmo „Giedrė“ autoriai oficialiai pradėjo internete skleisti savo kūrinį. Pasaulyje tai tampa vis populiaresnė filmų platinimo taktika, kai po komercinės distribucijos autoriai „atriša“ savo teises ir oficialiai padaro filmą prieinama laisvai peržiūrai visiems ir visur.

Šiuo  filmu  bandoma gilintis į šiuolaikinių žmonių nesusikalbėjimą, nuoširdžių jausmų ir pirmiausia meilės baimę. Du vienas kitą mylintys žmonės – Giedrė ir Darius – skiriasi. Skiriasi ir nesupranta kodėl. Po išsiskyrimo herojus jungiantis ryšys nenutrūksta. Jie ir toliau dalinasi savo intymaus gyvenimo detalėmis. Toks keistas atvirumas žeidžia, bet padeda bent trumpam susigrąžinti prarastą artumą. Jie nesipriešindami priima mylimo žmogaus dovanotą skausmą ir patys provokuoja juos skaudinančias situacijas. Jie daro viską, kad sunaikintų savo meilę. Su kiekviena diena jausmų ir minčių sąmyšis didėja. Galiausiai, Giedrė ir Darius suvokia, kad vienas be kito negali ir kaip tik tada įsikiša trečia jėga…

Režisierius Donatas Vaišnoras ketvirtadienį Vilniuje (kinoteatre „Pasaka“) ir penktadienį Klaipėdoje („Parodų rūmuose“)  pradeda rodyti naujausią savo filmą „Myliu Kulką Tavo Širdyje“.

Tai antra režisieriaus sumanytos trilogijos dalis. Trilogija – tai savotiška likimų mozaika, susidedanti iš trijų viena su kita susietų lyrinių istorijų, iš kurių režisierius nori sukurti apibendrinta ir epiškesni šiuolaikinės visuomenės papročių portretą.

Pirmas filmo „Giedrė“ segmentas: 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą