Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 22d. 10:27

Premjerė: tikiu, kad „Piligrimai“ sėkmingai tęs kelionę po visą pasaulį

Vyriausybės nuotr. /
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Venecijos kino festivalio programos „Horizontai“ laimėtojais ir pasveikino filmo „Piligrimai“ kūrėjus, gavusius svarbų įvertinimą, rašoma pranešime spaudai.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad pasaulinė „Piligrimų“ premjera įvyko Venecijoje ir iškart sulaukė tarptautinio įvertinimo. Tai didelis jaunosios kartos Lietuvos kino kūrėjų pripažinimas. Tikiu, kad „Piligrimai“ tęs sėkmingą kelionę po festivalius. „Piligrimų“ komandai linkiu toliau ieškoti originalių idėjų ir sėkmingai jas įgyvendinti“, – sakė premjerė.

8-ajame Venecijos kino festivalyje lietuvių režisieriaus Lauryno Bareišos ilgametražis filmas „Piligrimai“ buvo išrinktas geriausiu konkursinės programos „Horizontai“ filmu. „Horizontai“ yra antroji pagal svarbą prestižinio Venecijos kino festivalio programa, skirta jauniesiems kino kūrėjams ir talentams, kurių juostos pasižymi drąsa, originalumu ir naujomis estetinėmis kino raiškos formomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

30:48
22:16
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°