Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pristatytas naujasis veiksmo kupinas filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ anonsas

Brėkštanti aušra. 2 dalis
„ACME Film“ archyvo / Brėkštanti aušra. 2 dalis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lapkritį „Saulėlydžio“ sagos gerbėjai išvys didįjį vampyriškosios epopėjos finalą – Billo Condono filmą „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ (angl. „The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2“). Vos prieš porą dienų buvo paviešintas pilnos trukmės filmo anonsas, kuriame – dar daugiau akimirkų su mažąja Edvardo ir Belos Kalenų dukra Renesmė bei neįtikėtinas galias turinčiais vampyrais.

„Maniau, kad būsime saugūs amžinai, bet amžinybė ne tokia ilga, kaip aš tikėjausi“, – nuskamba Belos, kurią įkūnijo aktorė Kristen Stewart, žodžiai. Nors aktorės ir jos mylimojo Roberto Pattinsono romanas tikrajame gyvenime iširo dėl merginos neištikimybės, naujajame filme jų sąjunga kaip niekada stipri. Jų laukia lemtinga kova, nuo kurios baigties priklausys jų šeimos likimas.

Užsitraukę galingo Volturių klano nemalonę, Edvardas ir Bela bei jų artimieji priversti ieškoti pagalbos net atokiausiuose pasaulio kampeliuose. Žinoma, jų pusėje ir Džeikobas (akt. Tayloras Lautneris) su vilkolakių gauja.

Kuo baigsis kova dėl mergaitės, kuri pusiau vampyrė, pusiau žmogus? O gal mažoji Renesmė gerokai stipresnė, nei įprastai trapios jos amžiaus būtybės? Edvardo ir Belos Kalenų dukters vaidmuo teko jaunai aktorei, 11-metei Mackenzie Foy, kuri ekrane atrodo išties žavinga.

Paskutiniuosius ir lemtingiausius „Saulėlydžio“ sagos vingius filme „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ gerbėjai išvys tą pačią dieną, kaip ir jų bendraminčiai visame pasaulyje – lapkričio 16-ąją.

Naujausias ir, manoma, paskutinis filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ anonsas:

 

VIDEO: Breaking Dawn Part 2 Trailer 3 Official 2012 [1080 HD] - Kristen Stewart, Robert Pattinson

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą