2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 08 02

Robertas De Niro: išmintingiausia diena, kai mečiau universitetą ir tapau aktoriumi

Aktorius Robertas De Niro džiaugiasi nebaigęs aukštosios mokyklos ir tikina, kad tai jo gyvenimui suteikė „privalumų“.
Robertas De Niro filme „Raudonos šviesos“.
Robertas De Niro filme „Raudonos šviesos“. / Kadras iš filmo

Dviejų „Oskarų“ laureatas prieš tapdamas pasauline kino žvaigžde bandė studijuoti net dviejuose universitetuose, bet taip niekada nei vieno ir nebaigė. Tiesa, tai jam nesutrukdė šiemet gauti vaizduojamojo meno daktaro laipsnį liudijančio diplomo Beitso koledže Meine, JAV.

„Universiteto metimas man suteikė naudos. Sutaupiau apie 600 tūkstančius JAV dolerių už mokslą, kuriuos būčiau paklojęs per ketverius mokymosi metus, – teigia R. De Niro. – O juk galiausiai vis tiek viskas susiklostė puikiai. Sutaupiau pinigų ir gavau išsilavinimą.“

Aktorius tikina, kad diena, kai jis nusprendė mesti universitetą ir tapti aktoriumi buvo viena išmintingiausių jo gyvenime. Pasak R. De Niro, iki tampant kino žvaigžde, jo gyvenimas buvo nevykęs ir tik padarius karjerą kine reikalai pradėjo klostytis itin gerai.

R. De Niro džiugina ne tik solidūs honorarai, bet ir neįkainojamos patirtys vaidinti įdomiuose filmuose ir įkūnyti pačius margiausius personažus. Pavyzdžiui, šiuo metu ir Lietuvos kino teatruose rodome įtempto siužeto filme „Raudonos šviesos“ aktorius tapo ekstrasensu.

Jo vaidinamas parapsichologijos asas Simonas Silveris po netrumpos pertraukos parapsichologijos pasaulyje entuziastingai grįžta prie seno užsiėmimo, neįtardamas kuo jam gali baigtis šis eksperimentas. Kino kritikų liaupsiname filme kartu su R. De Niro vaidina ir Sigourney Weaver, dramos „Pradžia“ žvaigždė Cillianas Murphy bei naująją kino viltimi tituluojama Elizabeth Olsen.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“