Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 31d. 12:01

S.Berlusconio „žiauria provokacija“ išvadintas P.Sorrentino filmas „Silvio“ startuoja Lietuvoje

Kadras iš filmo „Silvio“
G.Fiorito nuotr. / Kadras iš filmo „Silvio“

„Žiauri provokacija“ – taip apie naujausią italų režisieriaus Paolo Sorrentino filmą „Silvio“ (it. „Loro“, 2018 m.) kalba buvęs Italijos premjeras Silvio Berlusconis. Filmas apie vieną labiausiai korumpuotų politikų, žiniasklaidos ir nekilnojamojo turto magnatą Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti nuo šio penktadienio, sausio 4 dienos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Nuo dainininko iki galingiausio žmogaus Italijoje

Pradėjęs savo karjerą kaip naktinių klubų ir kruizinių laivų dainininkas, S. Berlusconis nuo pat pradžių buvo sutvertas scenai. Net ir vėliau, tapęs vienu turtingiausių Italijos žmonių, vakarėliuose jis nevengdavo pamaloninti publikos savo balsu. O 1994 m. įkvėptas žinomos futbolo skanduotės „Forza Italia“ („Pirmyn, Italija!“) S. Berlusconis įkūrė partiją ir šalies politiką pavertė pramogų pasauliui prilygstančiu šou.

„Visą laiką S. Berlusconis save pristatė kaip neeilinio pasitikėjimo, geležinės valios ir nesugriaunamo užsispyrimo asmenybę. Niekada nesupratome, ar už to fasado slypi paslėptas skausmas ar nusivylimas. Todėl nusprendžiau, kad mane labiau domina pažvelgti į jo jausmus nei sukurti politinį naratyvą“, – apie filmą, kuriame vakarėlių ir emocijų daug daugiau nei politinių machinacijų, pasakojo P. Sorrentino.

Patrauklus ir atbaidantis tuo pačiu metu

Susitikęs su režisieriumi P. Sorrentino, politikos Jėzumi Kristumi save vadinantis skandalingasis milijardierius S. Berlusconis siūlė filmuoti filmą savo vilose Milane ir Sardinijoje. „Aš iškart atsisakiau,“ – Berlusconio intrigoms nenorėjęs pasiduoti teigė režisierius, 2008 m. sukūręs filmą „Il divo“ apie kitą Italijos premjerą Giulio Andreotti. „Negaliu bendrauti su žmogumi, apie kurį kuriu filmą. Tai tik sukeltų sumaištį žiūrovų akyse.“

Prieš filmui pasirodant Italijoje, milijardierius nerimavo, kad „Silvio“ gali priminti Italijos gyventojams apie jo žymiuosius „bunga bunga“ vakarėlius ir sumažinti jo galimybę sugrįžti į politinį gyvenimą. „Girdėjau gandus apie filmą. Žmonės sako, kad jis sukurtas kaip politinis išpuolis prieš mane. Tikiuosi, šie gandai nėra tikri“, – teigė S. Berlusconis.

Pats režisierius keliuose interviu minėjo, kad jį labiau domino S.Berlusconio gyvenimas už politikos ribų: „Silvio“ nėra nei už, nei prieš Berlusconį. Man buvo įdomiau sukurti filmą apie gyvenimą, kuris gali būti patrauklus ir atbaidantis tuo pačiu metu.“

Naujausias filmų „Jaunystė” ir „Didis grožis“ bei serialo „Jaunasis popiežius” režisieriaus Paolo Sorrentino filmas Lietuvos kino teatruose nuo sausio 4 d.

VIDEO: Filmo „Silvio“ anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali