Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 6d. 22:48

„Scanorama“ prasidėjo su gyva „Rožinės panteros“ muzika (nuotraukos)

Europos šalių kino susirinko žiūrėti pilna salė gerbėjų.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Europos šalių kino susirinko žiūrėti pilna salė gerbėjų.

Apsnigtame Vilniuje penktadienio vakarą prasidėjo Europos šalių kino forumas „Scanorama“. Pilną kino centro „Forum Cinemas Vingis“ salę pasitiko netradicinis reginys – Donato Katkaus vadovaujamo orkestro nariai žiūrovams gyvai pagrojo melodijas iš „Rožinės panteros“, o vėliau visi buvo pakviesti žiūrėti atidarymo filmo „Amžinos akimirkos“.

„Lietuva „Scanoramą“ pasitinka sniegu, o „Scanorama“ žiūrovus pasitinka didele programa ir puikiais filmais. Šiais metais vėl susitinkame ir siūlome jums žiūrėti tai, kuo gyvas, įdomus, spalvingas ir turiningas Europos kinas“, – festivalio gerbėjus sveikino jo direktorė dr. Gražina Arlickaitė, džiaugdamasi, kad Vilnius šiais metais yra Europos kultūros sostinė.

Septintaisiais festivalio gyvavimo metais žiūrovams bus pristatytas ne tik Šiaurės, bet ir visos Europos kinas.

„Festivalis visada šventė, o taip pat visų metų darbas“, – pabrėžė festivalio vadovė, dėkodama visiems padėjusiems „Scanoramai“ išlaikyti gyvavimo tradiciją.

Sveikinimo žodį taręs Kultūros ministras Remigijus Vilkaitis, negailėjęs pagyrų „kasmet gražėjančiai festivalio direktorei“, drįso pažadėti, kad ir kitais metais „Scanorama“ įvyks. Šio viešo pažado liudininkais tapo pilna salė žiūrovų, tarp kurių sėdėjo ir nemažai žinomų veidų: Marijonas Mikutavičius, Rolandas Skaisgirys, Algimantas Puipa, Gytis Lukšas, Dalia Michelevičiūtė ir kiti.

„Scanorama“ Vilniuje viešės 10 dienų, vėliau iškeliaus į Kauną ir Klaipėdą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos