TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeduikytė įgarsino filmą „Alisa stebuklų šalyje“

Filmas „Alisa Stebuklų šalyje“
Kadras iš filmo / Filmas „Alisa Stebuklų šalyje“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ekscentriškasis režisierius Timas Burtonas filmuos vadinamąjį „spin-off‘ą“. Tai – filmas apie prieš tai buvusio filmo personažą – kino studijos „Walt Disney“ filmo „Miegančioji gražuolė“ blogąją burtininkę Maleficentą. Tą pačią burtininkę, kuri užmigdė Gražuolę.

Ir nors tai kol kas tik gandai, juos iš dalies patvirtina viena aplinkybė: pernai metais „Walt Disney“ užregistravo domeną maleficentmovie.com, o tai turėtų reikšti, kad kažkokį projektą studija tikrai planuoja. Išlieka tik klausimas, kokį projektą – animacinį filmą, žaidimą, ir kokia tikimybė, kad jame dalyvaus T.Burtonas.

Penkiasdešimties metų senumo „Walt Disny“ animaciniame filme Maleficenta buvo blogoji burtininkė, kurios karalius nepakvietė į ilgai lauktos dukters krikštynas. Maleficenta už tai prakeikė mergaitę: savo 16-o gimtadienio dieną princesė įsidurs į pirštą ir numirs.

Gerajai fėjai, kuri dalyvavo puotoje, pavyko susilpninti kerus, kad įsidūrusi į pirštą princesė nemirtų, o tik užmigtų. Pažadinti ją turėtų nuostabusis princas. Maleficenta iš visų jėgų stengėsi princui sutrukdyti: iš pradžių jį pagrobė ir ketino laikyti nelaisvėje, kol šis pasens, o kai šis pabėgo, kreipėsi pagalbos į drakoną – žodžiu, moteris buvo charizmatiška ir užsispyrusi.

Režisierius T.Burtonas Maleficentos vaidmeniui, ko gero, pasirinks savo sutuoktinę Heleną Bonham Carter, miegančios gražuolės vaidmeniui galėtų pakviesti Alisą – Mia Wasikowską, o nepakeičiamam ilgamečiam savo draugui Johnniui Deppui pasiūlytų įgarsinti, o gal net ir suvaidinti – juk mes puikiai žinome apie naujausią technologiją „judesio fiksacija“ (angl. „motion capture“) – blogosios burtininkės varną Diablo.

Tačiau kol kas dar anksti galvoti apie visą tai, nes režisierius ir aukščiau paminėti aktoriai vis dar dirba prie greitai pasirodysiančio lietuviškai dubliuoto filmo „Alisa Stebuklų šalyje“. Jei T.Burtonas ir sutiks dalyvauti naujame projekte, kitu jo filmu turėtų tapti „Tamsieji šešėliai“ (angl. „Dark Shadows“), apie kurį ne kartą kalbėjo pats režisierius ir jo aplinkos žmonės.

Šiuo metu garso įrašų studijoje „Garso architektūra“ šį filmą lietuviškai įgarsina Darius Meškauskas, Jurga Šeduikytė-Bareikienė, Ramūnas Cicėnas, Vidas Bareikis, Severija Janauskaitė, Remigijus Sabulis, Irmantas Jankaitis, Ieva Triškauskaitė, Agnė Gregorauksiatė. Dubliažo režisierius– nepakeičiamasis Andrius Rožickas.

Timo Burtono „Alisa Stebuklų šalyje“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti kovo 5 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą