Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 6d. 12:08

„Sekso ir miesto“ tęsinys tikrai bus!

Filmas „Seksas ir miestas“ sulauks tęsinio
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Filmas „Seksas ir miestas“ sulauks tęsinio.

Keturios populiaraus serialo „Seksas ir miestas“ aktorės Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Cattrall ir Kristina Davis bei scenarijaus autorius ir režisierius Michaelis Patrickas Kingas pasirašė sutartis dėl žiūrovų pamiltos Kerės Bredšou ir jos kompanijos filmo tęsinio.

Kad filmas turės tęsinį, žinojo visi, tačiau nebuvo sutarties su kino hito studija „New Line“, skelbia E!Online.

Stiliaus ir santykių kino šedevro autorius Kingas turi sukurti filmo tęsinio scenarijų, o filmavimo darbus ketinama pradėti jau šią vasarą. 2010-ųjų vasarą didžiuosiuose kino ekranuose žiūrovai išvys, kaip sekasi Kerei ir jos draugėms.  

Tęsinio biudžetas bus panašus į pirmojo filmo – 65 milijonai dolerių. Pirmasis filmas „Seksas ir miestas“ pasaulyje jau uždirbo 415 milijonų dolerių.

Tiems, kas primiršo, kuo baigėsi filmas apie žavių draugių ketvertuką, primename: Kerė ištekėjo už Šauniojo, nors šis ją buvo palikęs vestuvių dieną. Samanta ir jos jaunasis gyvenimo draugas išsiskyrė, o Miranda susitaikė su Styvu, nors šis buvo neištikimas. Romantiškoji Šarlotė su Hariu ne tik įsivaikino mergaitę, bet ir susilaukė biologinės dukters. Taigi kas nutiks toliau? Galite pradėti spėlioti. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas