Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Skalvijoje“ – nemokamas kino seansas šeimoms

Skalvija
BFL/Tomas Urbelionis / „Skalvija“
Šaltinis: 15min
0
A A

Lapkričio 10 d., 11 val., kino centre „Skalvija“ Vilniuje vyks nemokamas kino seansas šeimoms.

Jo metu bus parodyti vaikų kūrybinėse dirbtuvėse sukurti du animaciniai ir vienas trumpametražis filmas.

Po jų žiūrovai taip pat galės pasižiūrėti filmą „Krokodilai“ apie berniuką, kuris bando pritapti naujoje vietoje ir susirasti draugų.

Spalio 29–31 d. kompanija „Samsung“, įgyvendindama socialinės programos „Hope for Youth“ veiklas, organizavo kūrybines kino dirbtuves SOS vaikų kaimų Šeimų stiprinimo ir dienos centro vaikams.

Dirbdami grupėse su kino profesionalais vaikai per tris dienas sukūrė du animacinius ir vieną trumpametražį filmą. Vaikai patys kūrė filmų scenarijus, dekoracijas, animacinių filmų personažus lipdė iš plastilino, filmavo, montavo ir įrašinėjo garsą.
 

Dirbtuvėse dalyvavo įvairaus amžiaus vaikai. Mažieji dirbdami su animatoriais sukūrė animacinius filmus „Mėnulio pilnatis“ ir „Nuotykiai kosmose“, kuriuose pasakojami gyvūnėlių nuotykiai.

Vyresnieji vaikai, padedami profesionalaus kino režisieriaus, nufilmavo filmą „Neperšokęs griovio, nesakyk op“, kuriame analizavo jaunuoliams aktualius kasdienius klausimus.

Šeštadienio rytą vaikai kviečia praleisti kine su šeima ir ne tik pamatyti jų darbo rezultatus, bet ir pasižiūrėti smagų filmą visai šeimai.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau