TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tai reiškia karą“ – šv. Valentino dienai skirtas filmas apie šnipus

Filmas „Tai reiškia karą“
Filmo kūrėjų nuotr. / Filmas „Tai reiškia karą“
Šaltinis: 15min
0
A A

Net ir šnipai geba mylėti: rimtais veidais ir karštomis širdimis. Geriausias šio fakto įrodymas – romantinė veiksmo komedija „Tai reiškia karą“, visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, startuosianti 3 dienomis anksčiau – šv. Valentino dieną.

„Nepakartojamas jausmas žinoti, kad dėl tavęs pešasi du ypatingi vyrai“, – sako aktorė Reese Witherspoon. Komedijoje „Tai reiškia karą“ aktorė suvaidino merginą, dėl kurios dėmesio susikauna du specialieji agentai – juos filme įkūnijo iš veiksmo filmų pažįstamas amerikietis Chrisas Pine‘as ir fantastinėje juostoje „Pradžia“ sužibėjęs britas Tomas Hardy.

„Šiame filme ,kaip ir gyvenime – viskas tikra, – tęsia R.Witherspoon. Pirmiausia – tikros aistros. Antra – tikra dilema, su kuria susiduria visi vaikinai, kai reikia rinktis tarp draugų kompanijos ir mylimos merginos. Trečia – tikros moteriškos dvejonės, kurį jaunikį išsirinkti? „Šypseną šioje istorijoje sukelia ne pasimėtymai tortais ar griuvinėjimai, o visiškas slaptumas: juk vyrukai nuo manęs bando nuslėpti ne tik savo profesiją, bet ir tai, kad yra geri draugai,“ – juokiasi aktorė R.Witherspoon.

Geros šnipų komedijos garantas yra ir „Tai reiškia karą“ režisierius Josephas McGinty Nicholas, kino pasaulyje geriau žinomas kaip McG. 2000-aisiais šis režisierius atgaivino legendinius „Čarlio angelus“, vėliau pastatė filmo tęsinį. Jau kuris laikas režisierius MsG užima vykdomojo prodiuserio pareigas veiksmo serialuose „Jos vardas Nikita“ ir „Išrinktieji“.

„Tai reiškia karą“ režisierius pasistengė, kad aktoriai kaip įmanoma labiau įsijaustų į savo vaidmenis. „Patys nepastebėjom, kaip mus įtraukė filmo siužetas. Net po filmavimų su Tomu rungtyniaudavom dėl Reese dėmesio. Ji kartą net rimtai sudvejojo, kas seksualiau: mano antakių kilstelėjimas ar britiškas Tomo akcentas“, – šmaikštavo aktorius Chrisas Pine'as.

VIDEO: THIS MEANS WAR - Intl Trailer G

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Tomas Hardy