Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 21d. 14:44

T.Cruise'as neįtiko režisieriui T.Gilliamui

Tomas Cruise'as
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Tomas Cruise'as

Po Heatho Ledgerio mirties režisierius Terry Gilliamas nusprendė pabaigti filmą „Daktaro Parnaso fantazariumas“ su gerais amžiną atilsį aktoriaus draugais Jude'u Law, Colinu Farrelliu bei Johnny Deppu. Aktoriai įkūnijo tris skirtingus Ledgerio kurto personažo amplua.

Kadangi jie buvo artimi ne tik Heatho Ledgerio, bet ir jo šeimos bičiuliai, filmas labiau įvardijamas  kaip dedikacija šviesiam aktoriaus atminimui nei komercinės sėkmės siekiantis kino projektas.

Acmafilm nuotr./Terry Gilliam
„Acmefilm“ nuotr./T.Gilliamas

Tačiau dar prieš nusprendžiant dėl filmo likimo, žurnalui „Total Magazine“ T.Gilliamas atskleidė, jog pratęsti H.Ledgerio pradėtą darbą labai troško ir Tomas Cruise'as.

T.Gilliamui šis pastaruoju metu į šešėlį pasitraukęs aktorius neįtiko dėl paprastos priežasties – T.Cruise'as niekada nėra net bendravęs su H.Ledgeriu.

„Vienu periodu Tomo karjera besirūpinantys vadybininkai labai aktyviai siūlė savo klientą. Tačiau manęs nedomino žmonės, siekiantys naudos iš Heatho mirties. Ieškojau aktorių, pažinojusių ir bendravusių su juo net už filmavimo aikštelės ribų. Mano idėja buvo išlaikyti šį filmą kuo artimesnį Heathui“, – savo sprendimą paaiškino režisierius.

Nors T.Gilliamas visuomet teigė, esą „Daktaro Parnaso fantazariumas“ nebus vien H.Ledgerio vedamas filmas, tačiau po jo mirties atsiradusią tuštumą galėjo užpildyti tik jį pažinoję bei mylėję žmonės. Todėl būtų buvę neteisinga leisti T.Cruise‘ui, prisidengiant  šiuo projektu, užglaistyti pastaruosius penkerius metus lydinčias nesėkmes kino pasaulyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/