Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 17d. 13:33

„Tebūnie kinas naktį!“ kviečia į netradicinę erdvę

„Tebūnie kinas naktį!“
„Tebūnie kinas naktį!“

Birželio 20 d. naktį tik vieną kartą metuose atsidarys netradicinė kino erdvė po atviru dangumi, kurioje „Eika“ ir kino teatras „Pasaka“ gero kino mėgėjus kvies stebėti romantinę komediją „Į Romą su meile“ (angl. „To Rome with Love“). Kino seansas vyks ant daugiaaukštės „Eika verslo centro“ automobilių stovėjimo aikštelės stogo, adresu A. Goštauto g. 40A.

Kino vakaras prasidės sutemus 23 val. nepakartojamo režisieriaus Woody Alleno filmu „Į Romą su meile“ (angl. „To Rome with Love“). Išgirdęs legendą, jog visi keliai veda į Romą, o Italijos sostinė spinduliuoja romantika ir meile, režisierius ilgai nedvejojo ir sukūrė įdomų, provokuojantį, linksmai nuteikiantį filmą. Keturios skirtingos meilės istorijos, nuostabūs Romos ir Vatikano vaizdai, džiazo muzikos garsai ir Woody Alleno humoras leis atsipalaiduoti ir trumpam mintimis nusikelti ten, kur dvelkia romantika.

Jau ketvirtą kartą vyksiančiam kino seansui bus paruošta 100 kėdžių, sumontuota filmų rodymo aparatūra. Tradiciniu tampančiame „Tebūnie kinas NAKTĮ” renginyje bus laukiami ir ratuoti žiūrovai. Tą naktį tai bus vienintelė vieta Vilniuje, kur kino filmą galima žiūrėti pro automobilio langą.

„Eika” kviečia visus „Tebūnie kinas NAKTĮ“ draugus bei tuos, kuriems dar neteko sudalyvauti netradiciniame kino seanse, nepraleisti progos ir atvykti į vienintelį kartą metuose rodomą kino seansą po žvaigždėmis. Tebūnie kinas naktį!

VIDEO: To Rome With Love - Official Trailer [HD]
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės