TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Uma Thurman taps grėsminga ir gundančia Medūza (video)

Filmas „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“
Kadras iš filmo / Filmas „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“
Šaltinis: 15min
0
A A

„Uma Thurman tokia geisminga ir gundanti net tada, kai ant veido rangosi 75 gyvatės“, – tokiais žodžiais aktorę apibūdino garsusis kino režisierius Chrisas Columbusas.

C.Columbusas garsią aktorę pasirinko Medūzos, užburtos mitologinės būtybės su garbanomis iš gyvačių, vaidmeniui naujausiame filme „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“.

Garsaus režisieriaus filmografijoje įrašyti pagyrimai už pirmų dviejų filmų apie Harį Poterį režisavimą bei už per bene kiekvienas Kalėdas kartojamą juostą „Vienas namuose“. C.Columbusas sako, kad galimybė sukurti savaip įsivaizduojamą Medūzos personažą buvo vienas iš lemiamų veiksnių imtis „Persio Džeksono“ projekto. Filmas sukurtas pagal rašytojo Ricko Riordano populiarios knygų serijos pirmąją novelę.

„Galimybė naudoti kompiuteriu pieštas gyvates kartu su realia aktore buvo pirmas mane sužavėjęs efektas“, – sako režisierius.

Režisierius pamena, kad vaikystėje mitologinė Medūza buvo labiausiai jį gąsdinantis sutvėrimas. Žiūrėdamas senuosius filmus, vėliau režisierius suprato, kad čia Medūzos neatrodė pakankamai realios, o jos istorija nepakankamai išplėtota.

Remiantis rumunų poetu Ovidu, Medūza buvo nuostabaus grožio, nekalta dvasininkė, kurią Atėnės šventykloje išprievartavo jūrų dievas Poseidonas. Atėnė, įtūžusi, kad jos šventykla suteršta, nubaudė Medūzą, paversdama jos ilgus plaukus gyvatėmis, o vos pažvelgę į deivės akis, vyrai virsdavo akmeniu.

Tokią Medūzą – kaip tikrą pabaisą – pažįsta dauguma kino žiūrovų. Režisierius pasikvietė U.Thurman, vaidinusią Q.Tarantino filmuose „Bulvarinis skaitalas“, „Nužudyti Bilą“, tikėdamasis, kad ji suteiks įvairumo šiam sudėtingam personažui. U.Thurman buvo pirmoji aktorė, kurią režisierius pasirinko vaidinti filme „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“. Aktorei paaiškinęs, kodėl ją pasirinko, režisierius pasauliui pareiškė, kad „su Uma jūs gausite papildomą dozę gašlumo ir užsispyrimo“.

„Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ kino teatruose pradedamas rodyti vasario 12 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą