Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus gatvėse filmuojama britų juosta apie Sausio 13-ąją

1991 sausio 13-oji
1991 sausio 13-oji
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios Britanijos kompanija „Gizmo films productions“ ir lietuviška prodiuserinė bendrovė „Regulus films“ nuo š.m. sausio 20 d. Vilniuje filmuoja režisieriaus Roberto Mullano vaidybinio filmo “Mes dainuosime” scenas. Filmo kūrybinė grupė praneša, kad Vilniaus gatvėmis bus vežama sovietinė karinė technika, filmo kūrimui bus naudojami specialieji efektai – tai neturėtų kelti gyventojų susirūpinimo.

„Filmas „Mes dainuosime” – apie kovą už laisvę, apie ryžtą ir pasiaukojimą. Jame pasakojama apie 1991-ųjų sausio 13-osios įvykius. Filmo herojai iš įvairių Lietuvos vietų atvyksta į Vilnių, ginti Lietuvos nepriklausomybės“, – pasakoja „Regulus films“ direktorius Artūras Dvinelis.

Kitą savaitę bus filmuojamos scenos prie Vilniaus televizijos bokšto, Seimo, taip pat kitų vietų. Darbai bus vykdomi naktimis, o jų metu bus naudojami specialieji efektai.

„Filmavimo metu judės karinė technika, girdėsis imituotų šūvių ir sprogimų garsų, dalyvaus aktoriai bei atlikėjai, perrengti sovietinių laikų kostiumais bei uniformomis. Tik nepagalvokite, kad tai tikra“, – įspėja prodiuseris Artūras Dvinelis.

Jo tvirtinimu, filmavimo darbai yra detaliai apgalvoti ir jiems kruopščiai pasiruošta. Apie vykdomus darbus yra informuotos visos Vilniaus specialiosios tarnybos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą