Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 3d. 12:10

Žaislų muziejaus žaislai virs animacinio filmo apie Tris Karalius herojais

Žaislų muziejus
Žaislų muziejaus nuotr. / Žaislų muziejus
Per Tris Karalius, sausio 6-ąją, „Karlsono kinas“ sulauks svečių, bet ne garsiųjų karalių, o senovinių žaislų iš Žaislų muziejaus. Jie virs sekmadienį „Skalvijoje“ vaikams rengiamų animacijos dirbtuvėlių herojais.

Padedami profesionalios animatorės Sandros Latanauskaitės vaikai kurs savąją Trijų Karalių istorijos versiją. Tam jie pritaikys sustabdyto kadro animacijos techniką: animuojami ir pakadriui fotografuojami žaislai bus sumontuoti į animacinį filmuką, kurį vaikai išvys iškart po „Karlsono kino“ seanso „Kai Kalėdų senelis nukrito į žemę“.

„Per dirbtuvėles bus lavinama vaikų vaizduotė, mokomasi logiškai dėlioti vieną veiksmą po kito, apgalvoti scenografiją. Sustabdyto kadro animacija yra viena populiariausių animacijos technikų tarp vaikų, nes ja paprasta naudotis. Ypač ji tinka mažiems vaikams, kurie dar nemoka piešti“, – pasakojo S.Latanauskaitė.

Sekmadienį animacijos dirbtuvėlėse lauksiančių vaikų laukia ypatinga staigmena – visi dirbtuvėlių dalyviai gaus kvietimus į neseniai duris atvėrusį pirmąįį Žaislų muziejų Lietuvoje. Jame apsilankę vaikai ne tik išvys daugybę originalių ar net unikalių žaislų, sužinos įdomių faktų apie juos, bet ir galės juos pačiupinėti, išbandyti.

Pasak su vyru Žaislų muziejų įsteigusios Indrės Jovaišaitės-Blaževičienės, dar tik mėnesį gyvuojantis muziejus nesiskundžia populiarumu: į jį plūsta lankytojai, o apsilankę išeiti nenori nei vaikai, nei suaugusieji. Čia gausu žaislų nuo 1932 m. iki šių dienų: lėlių, mašinėlių, įvairių interaktyvių, taip pat mąstymo reikalaujančių loginių žaislų.

„Karlsono kino“ dirbtuvėlėse norinčios sudalyvauti šeimos kviečiamos iš anksto registruotis el. paštu edukacija@skalvija.lt.Dirbtuvėlių  trukmė – 1 val. Jos vyksta kiekvieną mėnesį „Skalvijos“  kino centre ir yra skirtos vaikams nuo 6 metų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

18:38
01:51
01:10

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas