Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 20d. 20:16

Žiūrovus kutens MTV stiliaus lietuviškas filmas (video, nuotraukos)

Filmas „Kutenimai“
„Meed Films“ nuotr. / Filmas „Kutenimai“

Jaunas režisierius Romualdas Lavrynovičius Lietuvos publikai pristato pirmąjį savo pilno metro filmą „Kutenimai“, kuriame jis leidosi į paslaptingą moters jausmų pasaulį. Kūrėjas „Kutenimus“ vadina saldžiu MTV stiliaus filmu, kuriame susipynę komedijos ir tragedijos žanrai.

Filme „Kutenimai“ žiūrovai atpažins tą patį personažą, kuris vaidino ir režisieriaus trumpametražiniame filme „Bausmė“.

„Tai moteris, kuri jau nėra bejėgė ir švelni – aplinkybės priverčia ją gyvenimą imti į savo rankas. Ji suvokia, kad savo mintimis ir veiksmais gali keisti pasaulį aplink save – mane žavi tokio tipo moterys, – prisipažino R.Lavrynovičius, tikindamas, kad bandyti suprasti moters pasaulį jam labai įdomu. – Jei aš gerai suprantu vyrus, tai kam man kelionė, kurioje nieko neatrasiu – geriau leisiuosi į nežinomybę. Juk moteris nesuprasta, paslaptis...“

Charizmatišką gražuolę Beatą filme vaidina aktorė ir režisieriė Olga Generalova, kuri kartu su režisieriumi pažįstami nuo paauglystės.

„Norėjau ją turėti ekrane dėl jo unikalios ir švelnios charizmatikos – ne kiekviena TV žvaigždė turi tokios energijos, kuri ima už širdies“, – komplimentų savo filmo pažibai negailėjo R.Lavrynovičius.

Filme ji paslaptingomis aplinkybėmis netenka savo mylimo vyro Andriaus (akt. Bartosz Polonski) ir bandydama užsimiršti bei ieškodama nuotykių sutinka Robertą (akt. Jan Dravnel). Švelni romantika, nuspalvinusi Beatos ir Roberto santykius, padeda merginai vėl pajusti gyvenimo skonį. Tačiau netikėtai išaiškėja, kad Robertas susijęs su Andriaus mirtimi... Beata žino, kad kerštas bus saldus ir bekompromisis. Bet čia viskas apsiverčia aukštyn kojomis ir pakrypsta netikėčiausia linkme...

„Kameros darbas, scenografija, kostiumai bando sukurti MTV „sweet 16“ stiliaus rožinį saldainiuką, kurį pradėjus čiulpti gilumoje dar kažko surandi sau, – įsitikinęs režisierius. Jo nuomone filmas skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams, tačiau 30-40 metų žiūrovai jame atras peno savo mintims.

VIDEO: Filmo KUTENIMAI anonsas
Temos: 2 Premjera MTV
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės