Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 14d. 15:50

Vilniaus knygų mugėje skaitytojus susitikti pakvies žinomi lietuvių rašytojai

Algimantas Čekuolis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Algimantas Čekuolis

Šį ketvirtadienį prasidedančioje Vilniaus knygų mugėje skaitytojus susitikti pakvies žinomi lietuvių rašytojai: Algimantas Čekuolis, Sigitas Parulskis, Kazys Saja ir Liutauras Degėsys. Rašytojai skaitytojams pristatys naujausias savo knygas.

Penktadienį, vasario 18 d., 16. val. (salė 5.1) šiuolaikinis lietuvių rašytojas, Nacionalinės premijos laureatas  Sigitas Parulskis kviečia į susitikimą, kurio metu bus pristatyta nauja autoriaus knyga – komiškų istorijų, magiškų nutikimų ir pamąstymų rinkinys „Prieš mirtį norisi švelnaus“. Renginyje taip pat dalyvaus teatroirkinoaktorius, režisierius Kostas Smoriginasbeiliteratūrologė Solveiga Daugirdaitė.

Tą pačią dieną 19 val. Rašytojų kampe/LRT studijoje su skaitytojais susitikti pakvies rašytojas ir filosofas LiutaurasDegėsys.

Autorius visiems susirinkusiems pristatys Kultūros ministerijos premiją už publicistiką pelniusią ir į kūrybiškiausių metų knygų 12-uką išrinktą savo knygą „Prisiminimų prisiminimai“. Rinkinio esė–tai ironiški ir kritiški pamąstymai apie gyvenimą, žmonių santykius, pasaulio paradoksus. Renginyje taip pat dalyvaus poetas, literatūros kritikas Valdemaras Kukulas.

Šeštadienį, vasario 19 d.,14 val. (salė5.1) rašytojas ir žurnalistas Algimantas Čekuolis skaitytojams pristatys knygą „Šešios progos numirti“, kurioje pirmą kartą autorius kalba apie save ir apie įvykius, kurie jį suformavo. Autorius juokauja: „Nenoriu, kad, kai ateis laikas, kiti vargtų, bandydami ką nors išgalvoti." Renginyje taip pat dalyvaus žurnalistas Vytaras Radzevičius ir teatro aktorius Albinas Keleris.

Sekmadienį, vasario 20 d., 14 val. Vaikų scenoje visus vaikus ir jų tėvelius susitikti pakvies rašytojas Kazys Saja ir pristatys knygą „Vėjo pamušalas“. Į šį rinkinį sudėtos įvairiu laiku rašytojo sukurtos pasakos. Jos žavi neišsenkama kūrėjo vaizduote, doroviniais idealais, smagiu humoru ir šmaikščia kalba.Knygos pristatyme, be autoriaus, dalyvaus leidinio iliustratorius Rimantas Juškaitis ir vaikų literatūros tyrinėtojas Kęstutis Urba.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos