Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 8d. 12:04

15min – apdovanojimas už Vilniaus knygų mugės renginių atspindėjimą

Vilniaus knygų mugė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Vilniaus knygų mugė

Vilniaus knygų mugės organizatoriai šiemet jau trečią kartą apdovanojo dažniausiai ir išsamiausiai apie mugę, jos dalyvius, renginius bei svečius rašiusius žurnalistus. Šiemet dėmesio sulaukė naujienų agentūros ELTA žurnalistė Sigita Zumerytė ir visa interneto portalo 15min redakcija.

„Atšventę dvidešimtmetį tikrai įrodėme, kad gebame kurti, puoselėti ir auginti tradicijas, tad ir toliau apdovanojame daugiausiai autorinių publikacijų parengusį žurnalistą bei išsamiausiai mugę, jos turinį perteikusią žiniasklaidos priemonę“ – sako apdovanojimą įsteigusio Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ rinkodaros ir viešųjų ryšių skyriaus vadovė Božena Zaborovska-Zdanovič.

Apdovanojimas skirtas kone 150 publikacijų paskelbusiai 15min redakcijai už operatyvią, išsamią ir originalią informaciją apie Vilniaus knygų mugę.

Remiantis dviejų mėnesių žiniasklaidos monitoringo duomenimis, šiemet apdovanojimas skirtas kone 150 publikacijų paskelbusiai 15min redakcijai už operatyvią, išsamią ir originalią informaciją apie Vilniaus knygų mugę. Toks apdovanojimas 15min redakcijai skiriamas trečius metus iš eilės.

Naujienų agentūros ELTA žurnalistė S.Zumerytė buvo įvertinta už nuoseklų kultūrinės programos, diskusijų bei renginių atspindėjimą.

„Žiniasklaidos susidomėjimas Vilniaus knygų muge kasmet auga. Šiemet akreditavosi beveik 400 žurnalistų, kurių kuriami reportažai, laidos ar tekstai ir mugei pasibaigus pasiekia lankytojus. Plečiantis programai čia kiekvienas žiniasklaidos kanalas randa sau aktualių ir įdomių temų, rakursų bei pašnekovų. Šiemet ypač daug dėmesio mugei skyrė ir nacionalinis transliuotojas, ilgametis mūsų partneris. Viešojoje erdvėje visas keturias dienas skambėjusi mugė mums yra tikras įrodymas, kad renginys jau seniai peržengė literatūros lauką ir tapo nacionalinės svarbos forumu“, – pastebi „Litexpo“ atstovė

Dvidešimtmetį atšventusi mugė kitais metais kvies su Jono Meko išsakyta mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“ ir lankytojų jau 21-ąjį kartą lauks vasario 20-23 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali