Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 23d. 14:44

15min konkursas: fotografuokitės su knyga skaitykloje „Vilnius skaito“ ir laimėkite prizus

Skaitykla po atviru dangumi Lukiškių aikštėje
Editos Grėbliūnaitės nuotr. / Skaitykla po atviru dangumi Lukiškių aikštėje

Šiais metais vilniečiai ir sostinės svečiai, mėgstantys skaityti, gali džiaugtis naujove – Vilniaus centre įsikūrė „Vilnius skaito“ skaitykla. Ta proga siūlome konkursą – nusifotografuokite su knyga skaitykloje ir laimėkite redakcijos prizus.

„Vilnius skaito“ – naujas, unikalus, pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas projektas, kurio metu gegužę–rugpjūtį lauko skaitykloje nemokamai galima skaityti naujausią, įvairaus žanro literatūrą specialiai tam pritaikytoje erdvėje.

Skaitytojai jau pamėgo šį projektą – ne tik dėl galimybės Lukiškių aikštėje skaityti mėgstamas knygas, bet ir dėl čia organizuojamų renginių. Pavyzdžiui, šią savaitę, antradienį, 16.00–20.00 val. trumpam į Lietuvą grįžusi rašytoja Lina Ever padės skaityklos darbuotojams konsultuoti skaitytojus, rekomenduos, jos manymu, dėmesio vertas knygas. Beje, Lina Ever, savanoriaudama skaitykloje, švęs savo gimtadienį.

Trečiadienį poezijos mėgėjai galės pasidžiaugti jau tradiciniais tampančiais skaitymais ant žolės.

Taigi, puiki proga ne tik paskaityti, bet ir susitikti su rašytojais, o ta proga – ir laimėti prizų. 15min, bendradarbiaudami su „Vilnius skaito“, skelbia konkursą – nusifotografuokite su knyga skaitykloje, siųskite nuotrauką adresu muzu.bokstas@gmail.com arba siųskite nuotraukas į „Vilnius skaito“ paskyrą „Facebook“ tinkle, ir rugpjūčio 3 dieną paskelbsime, kuriems keturiems iš jūsų atiteks po mūsų parinktą knygą.

Taigi, konkursas baigėsi, ir knygos atitenka:

Karalienės Mortos mokyklos mokiniams

Ronlev Nadia

Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos gimnazistėms

Virginijai Gulevai

Su jumis dėl prizų įteikimo susisieks organizatoriai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

04:06
09:17

Gera keliauti kartu

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Sveikata

Mamos prieš meningokoką

Būk nesustabdoma