Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min konkursas: laimėkite Andriaus Kalugino knygą „Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas“

„Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas“
Knygos viršelis / „Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas“
Šaltinis: 15min
0
A A

15min ir leidykla „Alma littera“ skelbia konursą – laimėkite Andriaus Kalugino knygą „Lengvumas. Gerų pokyčių vadovas“.

Andrius Kaluginas – pokyčių konsultantas, streso valdymo ir koncentracijos mokytojas-instruktorius, televizijos ir radijo laidų vedėjas, psichologas, filosofas, dėstytojas, Lietuvos Mindfulness bei Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos draugijų narys. Jau beveik du dešimtmečius konsultuoja individualiai ir rengia viešus bei uždarus seminarus. Jo klientai sėkmingi žmonės, žvaigždės, politikai, advokatai, verslo elitas.

Nuosekliai, jautriai, suprantamai, su humoro (ir net erotikos) žiupsniais bei originaliai knygoje nagrinėjama plati pokyčių tema, kaip: galima gyventi lengvai, nesibaiminti nesėkmių ir nepritarimo, nesigūžti nuo minties, kad reikia ką nors keisti, nesijaudinti dėl pokyčių rezultatų.

Knygoje elegantiškai susipina senovės dvasinių mokytojų mintys, galingų filosofijos sistemų idėjos, šiuolaikinės psichologijos ir verslo dėsniai, žaismingos pamokomų istorijų metaforos ir talentingi autoriaus apibendrinimai.

Knyga papildyta praktikomis. Jos nėra būtinos, bet itin praverčia siekiant valdyti permainas, sutarti su savimi, plėsti sąmoningumą, mėgautis mums duota dovana – meile gyvenimui.

Jūs galite laimėti šią knygą, jums reikia tik atsakyti į klausimą: Andrius Kaluginas yra parašęs dar vieną knygą, koks jos pavadinimas?

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą