Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 2d. 14:30

15min konkursas: laimėkite Jaroslavo Melniko knygą „Dangaus valdovai“

Knyga „Dangaus valdovai“
Knygos viršelis / Knyga „Dangaus valdovai“

15min ir leidykla „Alma littera“ skelbia konkursą – laimėkite Jaroslavo Melniko knygą „Dangaus valdovai“.

Jis – filosofas, svaiginančią akademinę karjerą iškeitęs į mažo miestelio romantiką. Nuo gyvenimo rutinos herojų gelbsti atsitiktinės giminingos sielos, nuoširdžiais prisilietimais palengvinančios kasdienybės „grandines".

Kiekvienas turi savo paslaptį ir slaptas mintis. Ar galima mylėti paukštę, savo svajonę? Apie tai neįprastame, provokuojančiame žinomo „egzistencinės" prozos autoriaus romane, kurį galima pavadinti ir filosofine pasaka.

„Jaroslavas Melnikas per buitines situacijas ir idealistines aspiracijas siekia kalbėti apie svarbiausius žmogaus egzistencijos aspektus, apnuoginti viską iki giliausios esmės. Šis romanas įdomiai, nors ir rizikingai, balansuoja ant buitinės tikrovės ir mitinės erdvės ribos. Pasakojimą komplikuoja erotiniai motyvai, nustebinantys ir patį pasakotoją, ir skaitytoją. Kai jau atrodo, kad skirtis tarp gėrio ir banalybės yra aiški, vėliau atsiskleidžia sudėtingesnė autoriaus vaizduojama tikrovė“, – apie šią knygą sako literatūros kritikas Laimantas Jonušys.

Tuo tarpu rašytoja Renata Šerelytė teigia: „Jis – vienas įdomiausių šiuolaikinių lietuvių autorių... Kiekviena jo knyga tarsi „nesibaigia" – palieka kankinantį klausimą, kodėl visa tai vyko, kaip tai atsitiko ir kas mūsų laukia toliau“.

Jūs galite laimėti šią knygą. Tam jums reikia parašyti, kokia rašytojo Jaroslavo Melniko knyga jums paliko didžiausią įspūdį.

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:08
00:29
01:11