Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 10d. 10:42

15min konkursas: laimėkite kardinolo A.J.Bačkio pokalbių knygą „Taip, laimingas“

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis

15min ir Naujasis Židinys-Aidai Žolinių proga kviečia dalyvauti konkurse ir laimėti kardinolo Audrio Juozo Bačkio pokalbių knygą „Taip, laimingas“.

Pietūs su JAV prezidentu Ronaldu Reaganu, apsilankymas Kremliuje pas Michailą Gorbačiovą, pokalbiai su popiežiumi Jono Pauliumi II ar Czesławu Miłoszu, savo akimis regėtas partizanas Juozas Lukšas-Daumantas, gyvenimas Paryžiuje, Romoje, Maniloje, Ankaroje, galiausiai Vilniuje – sunkiai aprėpiamą ir turtingą biografiją sukaupusio kardinolo atsiminimai sugulė į knygą „Taip, laimingas“.

Per dvidešimt keturis pašnekesius su poetu, vertėju, Nacionalinės premijos laureatu Antanu Gailiumi jis pasakoja apie Bažnyčios struktūras ir jos santykius su tautomis ir valstybėmis, peržvelgia susitikimus su iškiliausiais politikais ir paprastais tikinčiaisiais, šmaikštauja apie savo sėkmėmis ir nesėkmėmis pasibaigusias „zbitkas“ ir „durnystes“. Jis prisimena misijas į Filipinus, Turkiją ar Nigeriją, popiežius, su kuriais teko dirbti ir bendrauti, grįžimą į Lietuvą, Jono Pauliaus II vizitą į mūsų šalį, kilusius ginčus dėl prezidento Algirdo Brazausko laidotuvių, popiežiaus Benedikto XVI atsistatydinimą – visa tai, kur jis aktyviai dalyvavo, veikė, sprendė, stebėjo iš vidaus.

Jeigu norite laimėti šią knygą, atsakykite į klausimą: kurioje vietoje įvyko pirmasis oficialiai pripažintas Švenčiausios Mergelės Marijos apsireiškimas Lietuvoje? Trims teisingai atsakiusiems skirsime knygas.

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas