Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 12d. 16:51

15min konkursas: laimėkite Katherine Paterson knygą „Visai kaip žvaigždės“

Knyga „Visai kaip žvaigždės“
Knygos viršelis / Knyga „Visai kaip žvaigždės“

15min ir leidykla „Nieko rimto“ skelbia konkursą – laimėkite Katherine Paterson knygą „Visai kaip žvaigždės“.

Angelei dar nėra dvylikos, bet ji negali sau leisti būti nei vaiku, nei paaugle. Ji turi išdykusį broliuką, kurį nuolat reikia prižiūrėti, nerūpestingą mamą ir tėtį, kuris sėdi kalėjime. Ir ji nežino, kad netrukus jos laukia nauji rūpesčiai ir išbandymai.

Tai pasakojimas apie stiprybę, rūpestį ir gebėjimą atrasti gražius dalykus net ir tomis aplinkybėmis, kai, regis, viskas slysta iš rankų. Apie tai, kad tokiomis akimirkomis mes patys sau galime tapti Šiaurine žvaigžde, kuri stovi vietoje ir visiems paklydusiems keliautojams kantriai rodo kelią. Juk mes visi sudaryti iš tų pačių dalelių, kaip ir žvaigždės..

Kinijoje gimusi amerikiečių rašytoja Katherine Paterson (g. 1932 m.) vertinama skaitytojų ir kritikų už daugybę puikių knygų, iš kurių žymiausios – „Tiltas į Terabitiją“ ir „Smarkuolė Gilė Hopkins“. Už nuopelnus vaikų literatūrai Katherine Paterson apdovanota Hanso Christiano Anderseno medaliu.

Jūs galite laimėti šią knygą. Tam jums reikia atsakyti į klausimą: parašykite metus, kurias gimė knygos „Visai kaip žvaigždės“ autorė.

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas