Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 16d. 19:30

15min konkursas: laimėkite knygą „Maži eilėraščiai mažiems“

Knyga „Maži eilėraščiai mažiems“
Knygos viršelis / Knyga „Maži eilėraščiai mažiems“

15min ir leidykla „Tikra knyga“ skelbia konkursą – laimėkite Mariaus Marcinkevičiaus knygą „Maži eilėraščiai mažiems“.

Geriausia knyga vaikystėje – poezijos. Poezijos ritmai ir rimai tarsi sutampa su slaptais vaikystės pasaulio virpesiais, o mažieji ypač imlūs pagal tam tikrus dėsnius surikiuotų žodžių skambesiui. Visa vaikystė skamba kaip eilėraštis – skaičiuotės, dainelės, rimuotos mįslės.

Ši Mariaus Marcinkevičiaus knyga parašyta pagal geriausias klasikinės lietuvių poezijos vaikams tradicijas, ypač sklandžiai surimuota ir tiks vertinantiems skaidraus paprastumo bei žaismingos gelmės derinį. Ji patiks visiems, mėgusiems Sigito Gedos, Justino Marcinkevičiaus ir Eduardo Mieželaičio eilėraščius patiems mažiausiems.

„Maži eilėraščiai mažiems“ dvelkia namų jaukumu, mamos glėbiu ir būsena, kada užtenka tik „būt būt“. Geriausia būti – su tėveliais ir knyga. Tad paklausykit mažyčio nykštuko, rašančio mažyčius eilėraščius mažyčiams vaikams prašymo – paskaitykit juos kartu! Tai geriausia, ką galite nuveikti šį vakarą!

Rasa Jančiauskaitė – liustruotoja, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos lektorė. 2018 m. iliustratorės sukurta knyga „Summa“ laimėjo 1-ąją vietą „Sharjah Exhibition for Children’s Book Illustration“.

Marius Marcinkevičius – 5 knygų vaikams autorius.

Jūs galite laimėti šią knygą. Tam jums reikia atsakyti į klausimą: parašykite knygos, kuri jums vaikystėje įsiminė labiausiai, pavadinimą

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

05:17
03:02
11:55

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas