Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 21d. 09:54

15min konkursas: laimėkite knygą „Žvilgsnis iš veidrodžio: moters kelias per gyvenimą vyro akimis“

Knyga „Žvilgsnis iš veidrodžio: moters kelias per gyvenimą vyro akimis“
Knygos viršelis / Knyga „Žvilgsnis iš veidrodžio: moters kelias per gyvenimą vyro akimis“

15min ir leidykla „Alma littera“ skelbia konkursą – laimėkite Eugenijaus Laurinaičio knygą „Žvilgsnis iš veidrodžio: moters kelias per gyvenimą vyro akimis“.

Retas vyras taip gerai pažįsta moteris kaip šios knygos autorius Eugenijus Laurinaitis – savo darbe jam tenka daugiausia susidurti su moterimis ir pasinerti į svarbiausias jų gyvenimo problemas. Ši didžiule profesine ir gyvenimiška patirtimi pagrįsta knyga „Žvilgsnis iš veidrodžio: moters kelias per gyvenimą vyro akimis“ suteikia skaitytojoms progą pažiūrėti į save jas suprantančio ir įdėmiai analizuojančio vyro akimis, skaitytojams – geriau suprasti savo esamą ar potencialią antrąją pusę, o visiems kartu galbūt išsiaiškinti kai ką svarbaus savo gyvenime.

„Žvilgsnis iš veidrodžio: moters kelias per gyvenimą vyro akimis“ – 3 amžiaus tarpsniai nuo kūdikystės iki senatvės ir pluoštas moters gyvenimo problemų bei situacijų su siūlomomis išeitimis.

Apie kūdikio atspindį motinos akyse. Apie laimę ir gyvenimo prasmę. Apie savasties paieškas. Apie JO paieškas. Apie kentėjimo „filosofiją". Apie gimdymą. Apie marčios ir anytos opoziciją. Apie baimės ir nerimo kaukes. Apie tobulumo siekį. Apie karjerą. Apie vaikų auklėjimą. Apie mamos ir tėčio vaidmenį.

Knygoje „Žvilgsnis iš veidrodžio: moters kelias per gyvenimą vyro akimis“ grakščiai ir išmintingai apie santykį su savimi, su kitu, su savo tęsiniu.

Jūs galite laimėti šią knygą. Tam jums reikia atsakyti į klausimą: parašykite leidyklos, išleidusios knygą „Žvilgsnis iš veidrodžio: moters kelias per gyvenimą vyro akimis“, pavadinimą.

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Temos: 2 Knygos Literatūra

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas