Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 22d. 11:26

15min konkursas: laimėkite Nobelio premijos laureato Jean-Marie Gustave Le Clézio knygą „Bado šokis“

Knygos viršelis
Rašytojų sąjungos leidyklos nuotr. / Knygos viršelis

15min ir Rašytojų sąjungos leidykla skelbia konkursą – laimėkite Jean-Marie Gustave Le Clézio knygą „Bado šokis“.

„Bado šokis“ pasirodė prieš pat paskelbiant 2008-ųjų Nobelio literatūros premijos laureatą. Juo tapo šio romano autorius.

Ketvirtasis XX a. dešimtmetis. Etelė gyvena paprastą jaunos paryžietės gyvenimą. Ji svajoja, kad senelis šeimai pastatys Alyvinį namą, o jos kasdienybę skaidrina nauja draugė Ksenija. Vis apsilankantys tėvų draugai mezga saloninius pokalbius apie šį bei tą. Jie ginčijasi, gina savo nuomonę, juokiasi, tačiau juoktis laiko jau nebėra ir aiškėja, kad jokie žodžiai nebebus nekalti.

Šis autobiografinis romanas pasakoja apie badą. Tai ir pinigų badas, pastūmėsiantis tėvą išplėšti savo dukros svajonę, pripažinimo badas, išskirsiantis dvi vaikystės drauges, nuoširdumo badas, meilės alkis... Pasiekęs kulminaciją jis ūmai nutrūksta, ir stojusi tyla, apkurtindama tuos, kurie išgyveno, kelia jiems siaubą.

Jūs galite laimėti šią knygą. Tam jums reikia atsakyti į klausimą: Prisimindamas Etelę, kuriai buvo lemta tapti jo motina, rašytojas sako, kad jųdviejų gyvenimas – lyg garsus kūrinys. Koks tai kūrinys?

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Temos: 2 Literatūra Knyga
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos