Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 2d. 14:14

15min konkursas: laimėkite psichologinį trilerį jaunimui „Dabar tu mane supranti…“

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis
15min ir leidykla „Dominicus Lituanus“ skelbia konkursą - laimėkite Emmos Haughton psichologinį trilerį paaugliams ir jaunimui „Dabar tu mane supranti…“

E.Haughton romanas „Dabar tu mane supranti…” – tai kupinas netikėtumų, puikiai sukomponuotas greitai besikeičiančio siužeto trileris paaugliams ir jaunimui. Prieš trejus metus dingus trylikamečiui Deniui Geleriui, jo šeima ir draugai įsikibę laikosi paskutinės vilties ir vaikosi kiekvieno šmėstelėjusio pėdsako. Nežinia, ar Denis dar gyvas, ar miręs, susiaurina jų pasaulį ir apgaubia jį paslapčių bei įtarimų šešėliais.

Rutuliodama paauglio Denio dingimo ir paieškų intrigą, autorė atskleidžia gilų ir sudėtingą jo draugės Hanos, jos tėčio, Denio tėvų ir Dauno sindromu sergančios Denio sesutės Alisos pasaulius. Knygoje parodoma,  kaip nutylėtos paslapties padariniai, menkutis sandėris su sąžine pasmerkia nežinios ir bergždžių pastangų rasti pradingėlį kančiai. Bėgimas nuo tiesos, nuo akistatos su savo artimu, su savimi pačiu sutrupina ramų ir gražų šeimos pasaulį, suardo tarpusavio pasitikėjimą. Ir vis dėlto romano gale visos meistriškai supintos gijos, iškėlusios į paviršių ištikimybės, meilės, draugystės, pasiaukojimo, saviapgaulės ir praregėjimo temas, galų gale išsiriša. 

Jūs galite laimėti šią knygą. Tam jums reikia parašyti – su kokio žymaus režisieriaus darbais palygino šią knygą tinklaraštininkas Jonathanas Eyersas? 

Atsakymus rašykite „15min knygų lentynos“ paskyroje socialiniame tinkla „Facebook“. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Literatūra Knygos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°