Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min konkursas: laimėkite Regimanto Dimos knygą „Gyvenimo stebėtojo memuarai“

Knyga „Gyvenimo stebėtojo memuarai“
Knygos viršelis / Knyga „Gyvenimo stebėtojo memuarai“
Šaltinis: 15min
0
A A

15min ir leidykla „Tyto alba“ skelbia konkursą – laimėkite Regimanto Dimos knygą „Gyvenimo stebėtojo memuarai“

Regimantas Dima – užkietėjęs vilnietis, dviejų istorinių romanų „Vilniaus plovas„ ir „Bronislovas ir imperatorius“ (Tyto alba, 2015, 2016) autorius. Buvęs regbio žaidėjas, „laukinio kapitalizmo„ laikotarpio verslininkas, dviejų dukterų tėvas. O lietuviško interneto skaitytojai jį pažįsta kaip Gyvenimo Stebėtoją, kurio tinklaraštį apie vieno vilniečio gyvenimą skaitė daugybė žmonių, visiškai nenutuokdami, kas yra jo autorius. Skaitė, stebėjosi ir juokėsi. Nes Regimantas Dima iš tiesų yra pats tikriausias gyvenimo stebėtojas: jo aštri akis, puiki atmintis ir kandus humoras panardina skaitytoją į kasdienybę, kuri daugeliui pasirodys pažįstama ir artima – bet neįprastai juokinga. Į prisiminimus apie sovietinį Vilnių, kurio jaunoji karta nebepažįsta. Į kunkuliuojantį asmeninį gyvenimą! su temperamentingaja Balkanų Moterimi.

Autorius sako: „Tai trumpos istorijos apie XX amžių, apie Aziją, verslą, regbį, šeimos vargus ir sovietinio Vilniaus keistenybes. Žmonės, paskaitę šią knygą, reaguoja trejopai – arba juokiasi, arba kvatoja, arba rodo kumščiu autoriui.“

Jūs galite laimėti šią knygą, jums reikia tik atsakyti į klausimą: Regimantas Dima yra parašęs du istorinius romanus – kokie jų pavadinimai?

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Tyto alba Knyga