Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 21, 15:00

15min konkursas: laimėkite trilerį „Ranka, kuri tave maitina“

15min ir leidykla „Sofoklis“ skelbia konkursą – laimėkite A.J.Rich psichologinį trilerį „Ranka, kuri tave maitina“.
Knyga „Ranka, kuri tave maitina“
Knyga „Ranka, kuri tave maitina“ / Knygos viršelis
Temos: 2 Knygos Literatūra

Morganos gyvenimas tvarkingai sudėliotas – netrukus baigs teismo psichologijos studijas ir ruošis vestuvėms. Jos sužadėtinis Benetas – ne toks kaip kiti buvę vaikinai, atsidavęs ir rūpestingas vyras visapusiškai domisi ja kaip asmenybe. Morgana tuo mėgaujasi, tačiau netrukus pastebi, kad Benetas ne tik linkęs pernelyg ją savintis, bet ir negali pakęsti jos šunų, kurių namuose augina net tris – Pirėnų kalnų šunį ir du pitbulių mišrūnus.

Vieną dieną po paskaitų sugrįžusi namo Morgana patiria šoką. Pravėrus duris ją pasitinka krauju susitepę augintiniai... O miegamajame – kraupiai suniokotas mylimojo kūnas. Ką Benetas galėjo padaryti, kad šunys taip žiauriai su juo pasielgė?

Po įvykio vis dar sukrėsta ir kaltę jaučianti moteris ieško Beneto tėvų norėdama pranešti apie sūnaus mirtį, bet... negali jų rasti. Kaip ir jo paties buto Monrealyje. Pamažu aiškėja, kad Benetas – ne tas, kuo sakėsi esąs, ir Morgana ne vienintelė jo sužadėtinė, pakliuvusi į apgavysčių voratinklį... Beneto buvusios merginos viena po kitos paslaptingai žūva ir Morgana, norėdama išlikti gyva, privalo išsiaiškinti, kaip ji, patyrusi viktimologė, pati tapo apsimetėlio auka?

„Ranka, kuri tave maitina“ – įtraukiantis ir šiuolaikiškas psichologinis trileris, parašytas dviejų talentingų amerikiečių rašytojų Amy Hempel ir Jillės Ciment, pasivadinusių A.J.Rich. Kūrinys pelnytai atsidūrė skaitomiausių „The New York Times“ knygų sąraše, rekomenduojamas visiems, kuriems patiko Paulos Hawkins „Mergina traukiny“.

Knygą iš anglų kalbos vertė Agnė Sūnaitė.

Jūs galite laimėti šią knygą. Tam jums reikia atsakyti į klausimą – romaną „Ranka, kuri tave maitina“ parašė dvi amerikiečių rašytojos, prisidengusios A.J.Rich slapyvardžiu. Kokie šių rašytojų tikrieji vardai?

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą