Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 14:00

15min.lt konkursas: laimėkite Dano Sėlio knygą „Provincijos detektyvas“

Knygos viršelis
Leidyklos „Tyto alba“ nuotr. / Knygos viršelis

15min.lt ir leidykla „Tyto alba“ skelbia konkursą – jūs galite laimėti lietuvišką trilerį „Provincijos detektyvas“.

„Pro­vin­ci­jos de­tek­ty­vas“ – pui­ki do­va­na stip­rių po­jū­čių mė­gė­jams. Spal­vin­gi vei­kė­jų por­tre­tai, pa­inūs siu­že­to vin­giai, in­tri­ga pri­kaus­to dė­me­sį nuo pat pir­mų kny­gos pus­la­pių.

Pro­vin­ci­jos dien­raš­čio žur­na­lis­tė Til­da gau­na už­duo­tį par­ašy­ti apie dvi mo­te­ris, pa­slap­tin­gai din­gu­sias iš Pa­lau­kės pen­sio­no. Šia­me pen­sio­ne die­nas lei­džia tur­tin­gi, vi­suo­me­nei pa­vo­jin­gi psi­chi­kos li­go­niai. Į din­gu­sių mo­te­rų pa­ieš­kas įsi­trau­kia vie­tos kri­mi­na­li­nė po­li­ci­ja, va­do­vau­ja­ma ko­mi­sa­ro Si­do Guo­bos, pra­var­de Ada­ta, ir dar ke­le­tas su tuo, re­gis, nie­kaip ne­su­si­ju­sių as­me­nų. Ga­lų ga­le tam­pa ne­beaiš­ku, kas šia­me žai­di­me dik­tuo­ja są­ly­gas – pa­mi­šė­liai ar svei­kie­ji. Kur to­ji ri­ba, ku­rią per­žen­gus pra­si­de­da bep­ro­ty­bė? At­sa­ky­mai il­gai­niui pa­aiš­kės, tik ne to­kie, ko­kių ti­kė­jo­tės.

Jūs galite laimėti šią knygą, parašę, koks lietuvių autoriaus trileris ar detektyvas jums padarė didžiausią įspūdį. 

Atsakymus rašykite „15min knygų lentynos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Taigi, baigėsi paskutinis šiemet konkursas. Knyga atitenka Danguolei Mockuvienei. Susisiekite su mumis adresu knygos@15min.lt dėl knygos atsiėmimo. Na, o naujas konkursas – jau rytoj :)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/