Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min.lt konkursas: laimėkite paauglių literatūros bestselerį „Žvalgo mokinys“

Knygos viršelis
Leidyklos „Nieko rimto“ nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt ir leidykla „Nieko rimto“ skelbia konkursą: laimėkite visame pasaulyje bestseleriu tapusią knygą, fantasy žanro kūrinį – Johno Flanagano knygą „Žvalgo mokinys. Gorlano griuvėsiai“.

Sulaukus penkiolikos, Aralueno karalystės našlaičiams suteikiama galimybė pagaliau tapti kažkuo ir gyventi įdomiai. Tereikia, kad kuris nors iš įvairių sričių meistrų pasirinktų tave savo mokiniu. Vilis svajoja tapti riteriu, bet kas priims smulkaus sudėjimo vaikinuką į Karo mokyklą? Reikia ne tik noro, bet ir gebėjimų. O kas, jei tavo talentai – tik laipioti medžiais ir sienomis bei nepastebėtam krėsti eibes?

Kai Viliu susidomi miškinis Holtas, ramiau nepasidaro. Paslaptingieji miškiniai kelia siaubą paprastiems karalystės gyventojams. Jie – žvalgai, kurie keliauja nematomi ir negirdimi, išnyra iš šešėlių, kai mažiausiai jų tikiesi, ir niekas nežino, kokios užduotys jiems skiriamos. Žmonės kalba, jog jie netgi imasi kerų, kad taptų nepastebimi...

O tuo metu ištremtasis Morgaratas, Lietaus ir Nakties kalnų valdovas, pamažu renka šiurpią pabaisų armiją... Ar karalystės žvalgai pakankamai akyli, kad įžvelgtų gresiantį pavojų?

Jūs galite laimėti šią knygą. Tam jums reikia atsakyti į klausimą: kokios šalies rašytojas parašė šį kūrinį?

Atsakymus galite rašyti „15min knygų lentynos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ arba adresu knygos@15min.lt. 

Teisingas atsakymas – Australija. Knyga atitenka Jūratei Kniūkštienei. Susisiekite su mumis adresu knygos@15min.lt dėl prizo atsiėmimo.

Nugalėtoją paskelbsime penktadienį. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą