Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min.lt konkursas: laimėkite skandinavišką trilerį „Moteris narve“

Knygos viršelis
Leidyklos „Obuolys“ nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt ir leidykla „Obuolys“ siūlo jums laimėti Jussi Adleris-Olseno knygą „Moteris narve“.

Iš pradžių ji drasko sienas, kol susikruvina pirštus. Aklina tamsa, nė vieno daikto. Iš kambario nėra vilties pasprukti. Nėra pagal ką skaičiuoti laiką, dienas, savaites, metus. Bet ji prisiekia sau neišprotėti. Ji nesuteiks pagrobėjams pasitenkinimo anksčiau, nei ją užklups mirtis.  Kolegoms iš žmogžudysčių skyriaus įsipykęs Kopenhagos detektyvas Karlas Mjorkas perkeliamas į naujai sukurtą skyrių neišspręstoms byloms tirti. Pirma į rankas patekusi beviltiška byla – politikės Meretės Liungor, kuri dingo prieš penkerius metus. Visi sako, kad moteris seniai mirusi. Visi tvirtina, kad tai tik laiko gaišimas. Bet Karlui neatrodo, kad jie teisūs...  Balsas tamsoje niūrus, iškraipytas ir negailestingas. Jis sako, kad moters kančios baigsis, kai ji atsakys į vieną paprastą klausimą. Tą, kurį pati sau uždavė milijoną kartų: už ką visa tai.

Tai – danų rašytojo Jussi Adleris-Olseno knygos „Moteris narve“ pristatymas. 

Jūs galite laimėti šią knygą, tam reikia teisingai atsakyti į klausimą: kaip vadinasi skyrius, kuriame dirba pagrindinis šios serijos herojus?

Atsakymus rašykite „15min knygų lentynos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, kur visuomet rasite knygų konkursus, naujienas apie literatūrą. 

Taigi, konkursas baigėsi. Teisingas atsakymas – Q skyrius. Burtų būdu išrinkome, kad knyga atitenka Renatai Kuzmičienei. Susisiekite su mumis knygos@15min.lt, ir informuosime, kaip atsiimti knygą. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą