Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2019 07 23, 18:02

15min studijoje – pokalbis apie skaitomiausias knygas bibliotekose

Trečiadienį 15min tesėsi diskusijų ciklas apie autorių teises – studijoje kalbėta apie tai, kokios knygos praėjusiais metais buvo skaitomiausios Lietuvos bibliotekose, kokias tendencijas galima įvardinti, o taip pat – ką apie tai mano populiarios rašytojos Lavija Šurnaitė ir Gina Viliūnė. Kartu su jomis studijoje viešėjo ir Asociacijos LATGA vadovas, rašytojas ir poetas Jonas Liniauskas.

Trečiadienį ryte paskelbta, kokios knygos buvo skaitomiausios Lietuvos bibliotekose, kurių autorių, iliustratorių, vertėjų kūryba sulaukė daugiausia dėmesio.

15min studijoje aptarėme, kokios knygos buvo skaitomiausios, koks šių sąrašų sudarymo tikslas, kaip skaitytojams atsirinkti kūrinius, ar piratavimas yra didelė problema Lietuvoje, kokias išvadas galima daryti iš skaitomiausiųjų knygų sąrašų.

Projektą „Vaizdo konferencijos-diskusijos apie autorių teises“ inicijavo ir vykdo Asociacija LATGA. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba pagal Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą