TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

25 istorijos apie vidinę ramybę

Knygos viršelis
Leidyklos „Tyto alba“ nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Christophe André. Ramybė: 25 pasakojimai apie vidinę pusiausvyrą. Iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė. – Vilnius: Tyto alba, 2014. – 120 p. Knygos dailininkė Asta Puikienė.

Christophe André (g. 1956) – prancūzų psichiatras ir psichoterapeutas, vienas iš pagrindinių biheivioristinės, kognityvinės ir elgesio terapijos atstovų Prancūzijoje, vienas pirmųjų psichoterapijoje ėmęs taikyti meditaciją. Jo specializacija – nerimo sutrikimai ir depresijos būklės. Ch. André yra parašęs apie 30 knygų, jos sulaukė didžiulio pasisekimo; lietuvių kalba išleista „Netobuli, laisvi ir laimingi: savivertės pratybos“ (Tyto alba, 2014). 

Ramybė – būsena, kurios dažnai ilgimės ir linkime vieni kitiems. Kodėl ji taip sunkiai pasiekiama? Kasdienis gyvenimas kiekvieną iš mūsų nuolat verčia skubėti, lenktyniauti, būti pareigingesniems, veržlesniems, nei iš tiesų esame. Yra daugybė dalykų, kurie mus trikdo, sekina, skaudina, liūdina, bet mes negalime jų pakeisti. Tai kurgi ji, toji ramybė? Kaip ją pasiekti, o pasiekus – išsaugoti?

Christophe‘as André pasakoja 25 istorijas apie vidinę ramybę, mokančias, kaip ją įgyti.

Tai trumpi, įtaigūs pasakojimai – apie ramią energiją, norus ir jų patenkinimą, įtampos nuslopinimą, apie kančios neišvengiamybę ir gebėjimą ją priimti,  nepaliaujamą bergždžią savo paties minčių gromuliavimą. Autorius rašo apie kūno ir dvasios harmoniją, būtinybę saugoti ir puoselėti savo vidinį gyvenimą – apie tai, kas svarbiausia pavargusioms, nerimo kankinamoms sieloms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą