Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 18d. 12:13

Albertas Kazlauskas pristatys naujausią Vilniaus gidą

Albertas Kazlauskas
Arturasz Photography nuotr. / Albertas Kazlauskas

Trečiadienį 18 val. gidas Albertas Kazlauskas kviečia į naujausios savo knygos „Vilniaus gatvės gyvos. Atgal į periferiją“ pristatymą Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Naujoje Alberto knygoje miesto mylėtojai kviečiami leistis į pažintis su fiziškai ar psichologiškai Vilniaus centro užribyje esančiomis vietovėmis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Knyga sudaryta taip, kad ja būtų galima ne tik mėgautis namie prie arbatos puodelio, bet ir naudoti kaip praktinį kelionių vadovą – kiekvieno skyriaus pradžioje pateikti 4–7 km ilgio maršrutai, kuriuos išbandę skaitytojai papildys savo žinias gyvu prisilietimu prie miesto istorijos. Turinys gausiai iliustruotas istorinėmis nuotraukomis, senais žemėlapiais, iškarpomis iš laikraščių, gamyklų lankstinukų, praturtintas senųjų vilniečių atsiminimais.

Renginio metu autorius papasakos knygos gimimo istoriją ir atvers kūrybinius užkulisius, kurie lėmė, kodėl knyga dienos šviesą išvydo būtent tokiu pavidalu. Pristatymo metu bus galimybė įsigyti knygą su autoriaus parašu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas