Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 vasario 21d. 10:00

Ar turi prasmę siekis teisingai gyventi?

Bernardas Gailius. „Teisingas gyvenimas“
Knygos viršelis / Bernardas Gailius. „Teisingas gyvenimas“
Elektroninių knygų leidėjų asociacija „Naujas vardas“ išleido žurnalisto Bernardo Gailiaus esė knygą „Teisingas gyvenimas“. Knyga – elektroninė ir nemokama, ją galima atsisiųsti iš leidėjų svetainės www.naujasvardas.lt.

„Teisingai gyventi nori visi, taip pat ir aš, – knygos įžangoje rašo autorius. – Dėl vadinamosios gyvenimo kokybės žmonės laikosi dietos ir badauja, mokosi teisingai maistą ruošti ir teisingai jį kramtyti, leidžiasi ne tik masažuojami ir tepami keisčiausiais dalykais, bet ir badomi, pešiojami, kramtomi ir kitaip apdorojami kitų žmonių ir net gyvūnų. Siekis teisingai gyventi yra taip giliai įaugęs pačioje žmogaus prigimtyje, kad jo niekas negali paneigti. Visus mus kamuoja nerimas, kurio norime atsikratyti, todėl ieškome vis naujų kokybiško gyvenimo receptų. Net ir sutelkęs visą pozityvią ENERGIJĄ ir susikoncentravęs JĖGOS akimirkoje, kuri yra DABAR, žmogus negali išsivaduoti iš savo siekio teisingai gyventi. Todėl bandymas atsakyti į klausimą, kaip reikia gyventi teisingai, jokiu būdu nėra beprasmiškas. Priešingai, atsakymas į šį klausimą teikia didžiulę jėgą ir gali žmones sutelkti.“

„Obama ir Putinas, Šventasis Tėvas ir Platonas, Talibanas ir Artūras Račas, gėjai ir Mantas Adomėnas, – niekas nepraslydo pro žvitrias jauno autoriaus akis. Neilgi tekstai, saikingai atskiesti citatų ir gausiai pagardinti laisvo mintijimo sultimis, padės jums surasti naujų temų ir argumentų išsamiems pokalbiams bičiulių draugijoje“, – pristato knygą leidėjai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

19:26
19:02
01:20

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°