2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Billo Sullivano knygoje „Susipažinkite – tai jūs“ – genai, mikrobai ir visa, kas mus paverčia mumis

Kodėl mus traukia tam tikro tipo žmonės? Kodėl jaučiamės veikiau „vyturiai“ nei „pelėdos“ arba priešingai? Kodėl balsuojame taip, o ne kitaip? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų rasite amerikiečių mokslininko, mokslo populiarintojo Billo Sullivano knygoje „Susipažinkite – tai jūs“.
Billas Sullivanas „Susipažinkite – tai jūs“
Billas Sullivanas „Susipažinkite – tai jūs“ / Knygos viršelis

Pranešime rašoma, kad knygą išleido Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, iš anglų kalbos vertė Elena Macevičiūtė ir Eduardas Macevičius, knygos dailininkė – Milena Liutkutė-Grigaitienė.

„National Geographic“ leidybos grupės parengtoje knygoje pateikiamas gyvenimą keičiantis požiūris į veiksnius, kurie nulemia tai, kuo esame.

„Negali būti, kad ką tik tai pasakiau“, „Kodėl taip pasielgiau?“, „Ar man kas negerai?“ – mes nuolat ieškome atsakymų į fundamentalius klausimus – ir štai pagaliau mokslas gali į juos atsakyti. Gardžiausias maistas, simpatiškiausi žmonės, emocijos, kurias jaučiame, ir įsitikinimai, kuriais vadovaujamės, – visa tai priklauso nuo mūsų DNR, mikrobų ir gyvenamosios aplinkos. Tačiau esama ir kitų, paslaptingesnių, veiksnių...

Knygoje „Susipažinkite – tai jūs“ – pažangiausių mokslinių duomenų ir šmaikštumo dermė. Iš šios kasdiene kalba parašytos knygos skaitytojai sužinos, kaip genetika, epigenetika, mikrobiologija ir psichologija sąveikauja tarpusavyje nulemdamos mūsų asmenybę bei mūsų veiksmus.

Mokslininkas ir mokslo populiarintojas Billas Sullivanas įgijo ląstelių ir molekulinės biologijos daktaro laipsnį Pensilvanijos universitete. Šiuo metu jis – Indianos universiteto Medicinos mokyklos farmakologijos ir mikrobiologijos profesorius, infekcinių ligų ir genetikos specialistas, paskelbęs arti šimto mokslo darbų, atradęs ir patentavęs antiparazitinį vaistą.

Ne vieną apdovanojimą pelnęs mokslininkas, dėstytojas ir mokslo populiarintojas kviečiamas kaip ekspertas dalyvauti CNN sveikatos laidose, jo straipsnius skelbia tokie leidiniai kaip „Scientific American“, „Cosmos“, „The Scientist“, tinklalaidėje „The Naked Scientists“ ir „PLOS SciComm“ tinklaraščiuose.

Studentai jį vadina „smagiu vyruku su marškinėliais“ ir ne kartą yra išrinkę Billą Sullivaną geriausiu dėstytoju.

„Labai aiškiai pateikiamos, bet sykiu ir stulbinančios įžvalgos. Sullivanas surengia mums puikią ekskursiją, supažindindamas su galybe veiksnių, kurie lemia tai, kas mes esame“, – apie knygą atsiliepė Davidas Eaglemanas.

„Retą malonumą suteikianti knyga: su pasimėgavimu prarijęs viską nuo pirmo iki paskutinio puslapio tampi išmintingesnis ir kur kas geriau perpranti, kas gi esi iš tiesų“, – teigė Adamas Alteras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!