Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 vasario 11d. 12:43

Brailio raštu išleista L.J.Smith knyga „Slaptoji vampyrė“

Brailio raštas
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / Brailio raštas
Knygas akliesiems ir silpnaregiams leidžianti VšĮ „Brailio knyga“ perdavė LAB (Lietuvos Aklųjų Bibliotekai) amerikiečių rašytojos L.J.Smith serijos „Nakties pasaulis“ pirmąją knygą „Slaptoji vampyrė“ Brailio raštu.

Knygų naujienas, naujausių knygų recenzijas ir konkursus sekite tinkle „Facebook“. Spauskite čia.

Amerikiečių rašytoja L.J.Smith rašo knygas jaunimui. Jos kūryboje gausu antgamtiškumo, siaubo, mokslinės 
fantastikos elementų, kurie gražiai pinasi su fantazija bei romantika. 

Knyga sulaukė didelio populiarumo visame pasaulyje. Jos siužetas, tai meilės istorija, apipinta pavojų, baimių, sunkumų, mistikos. Nakties pasaulis – tai ne vieta. Jis aplink mus. To pasaulio būtybės yra žavios ir mirtinai pavojingos, žmogus negali joms atsispirti. Toks gali būti ir geriausias tavo draugas, netgi mylimasis.

Nakties pasaulio įstatymai visiškai aiškūs: žmonės nieku gyvu negali sužinoti, kad jis egzistuoja. Ir joks Nakties pasaulio gyventojas negali pamilti žmogaus. Pažeidusių įstatymą laukia baisus atpildas. 

Šioje istorijoje pasakojama apie tai, kas nutinka sulaužius taisykles. 

Išleistas knygas „Brailio knyga“ dovanoja Lietuvos Aklųjų Bibliotekai, jos padaliniams bei Vilniaus ir Kauno aklųjų ir silpnaregių ugdymo centrams.  

XX-ojo amžiaus pradžioje knygos aklųjų raštu užsienio kalbomis buvo pradėtos vežti į Lietuvą. O lietuvių kalbai Brailio abėcėlę pritaikė Pranas Daunys, remdamasis latvių bei kitų kalbų lotyniškų rašmenų abėcėlėmis. Pirmoji lietuviška knyga Brailio raštu buvo išleista 1928 metais. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/