Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 2d. 10:48

D.Walliamso knyga vaikams „Blogas tėtis“– pašėlęs pasakojimas apie berniuką ir jo tėtį

Davidas Walliamsas „Blogas tėtis“
Leidyklos nuotr. / Davidas Walliamsas „Blogas tėtis“

Leidykla „Tyto alba“ žiniasklaidai pasidalintame pranešime pristato naują britų rašytojo Davido Walliamso knygą „Blogas tėtis“ (iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė).

„Blogas tėtis“ – tai pašėlęs ir labai juokingas pasakojimas apie berniuką, kuris ėjo lenktynių su visų didžiausiais blogiukais. Apie Frenką, patį geriausią paties geriausio tėčio sūnų.

Susipažink su Frenku ir jo tėčiu. Blogu tėčiu? Ne, Frenkui jo tėtis – pats geriausias pasaulyje! O dar jis buvo pats geriausias lenktynininkas, bet po avarijos prarado darbą ir sveikatą, ir dabar šlubuoja su medine koja. Bet tai Frenkui visiškai nesvarbu. Nesvarbu ir tai, kad tėtis visai neturi pinigų – nė skatiko, ir jie su Frenku priversti skursti. Frenkas vis tiek myli savo tėtį. Tėtį, kuris, norėdamas išbristi iš skurdo ir atiduoti skolas, padarė kai ką labai negero – ir net pakliuvo į kalėjimą. Tačiau dėl to tėtis netapo blogesnis, net jei visi mano kitaip. Ir Frenkas padarys viską, kad padėtų tėčiui.

Davido Walliamso išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir milijoniniais tiražais parduodamos visame pasaulyje. Lietuvių kalba yra išverstos Močiutė plėšikė“, „Klastinga tetulė“, „Didysis senelio pabėgimas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai