Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dar nepasirodžiusi nauja Haruki Murakami knyga gerina populiarumo rekordus

Rašytojas Haruki Murakami
„Scanpix“ nuotr. / Rašytojas Haruki Murakami
Šaltinis: 15min
0
A A

Japonas Haruki Murakami dar kartą įrodė, kad yra vienas populiariausių pasaulio rašytojų.

NAUJIENAS APIE KNYGAS, KONKURSUS IR NAUJAUSIŲ KNYGŲ RECENZIJAS SEKITE IR TINKLE „FACEBOOK“. SPAUSKITE ČIA.

Skaitytojai iš viso pasaulio itin laukia naujos H.Murakami knygos. Japandailypress.com rašo, kad balandžio mėnesį turinti pasirodyti knyga jau gerina rašytojo asmeninius rekordus. Vien internetinėje parduotuvėje „Amazon“ naują H.Murakami knygą rezervavo daugiau nei 10 tūkst. Japonijos skaitytojų. Įdomu yra tai, kad toks skaitytojų susidomėjimas pasiektas vos per 11 dienų.

Naujos knygos rezervacija pralenkė trilogijos „1Q84“ popuriarumą – pirmas dvi trilogijos dalis per tris savaites rezervavo 10 tūkst. skaitytojų. Tuo tarpu trečia „1Q84“ dalis tokius skaičius pasiekė per 12 dienų.

Kaip ir visas H.Murakami knygas, taip ir naują kūrinį gaubia paslaptys – scenarijus kruopščiai slepiamas nuo skaitytojų. O, pavyzdžiui, tai, kad knyga pasirodys balandžio mėnesį, buvo paskelbta tik vasarį.

Skaitytojai net nenutuokia, apie ką bus nauja knyga. Tuo tarpu kūrinio leidėjas „Bungeishunju Ltd“ tikina, kad knyga neturi nieko bendro su trilogija „1Q84“ ir bus visiškai kitokia.

Tačiau yra manančių, kad nauja knyga bus „1Q84“ tęsinys. Tokias kalbas iš dalies paskatino pats rašytojas H.Murakami, kuris 2011 metais, paklaustas, ar trilogija nebus pratęsta, sakė, kad neatmeta tokios galimybės.

H.Murakami trilogijos „1Q84“ recenziją skaitykite paspaudę čia.

Daugiau knygų recenzijų rasite paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau