Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 16, 22:40

Donaldo Trumpo įrašai „Twitter“ virto satyriškų karikatūrų knyga

Amerikiečių karikatūristas Shannonas Wheeleris JAV prezidento sekėjams ir gerbėjams pristato unikalią knygą, kurioje Donaldo Trumpo įrašai socialiniame tinkle „Twitter“ paversti satyriškomis karikatūromis.
Apie Donaldo Trumpo įrašus tviteryje išleista satyriška knyga
Apie Donaldo Trumpo įrašus tviteryje išleista satyriška knyga / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip rašo „The Washington Post“, garsus karikatūristas peržiūrėjo visus D.Trumpo įrašus „Twitter“. Dabartinis JAV prezidentas šiuo socialiniu tinklu pradėjo naudotis 2009 metais ir iki šiol paskelbė daugiau nei 30 tūkst. įrašų. Juokaujama, kad svarbiausia informacija, kuri paskelbiama iš Baltųjų rūmų, pasaulį pasiekia per D.Trumpo paskyrą „Twitter“ tinkle.

S.Wheeleriui tokia įrašų analizė pradėjo geriau suprasti D.Trumpo asmenybę ir jo rinkėjus. Atrinkęs socialinių tinklų įrašus, kuriuose dominuoja tos pačios temos, jis pabandė įsivaizduoti, kaip galėtų šias JAV prezidento idėjas iliustruoti. Taip gimė knyga „Sh*t My President Says“.

„Jis skatina savo gerbėjus būti savimi. Būti moterų niekintojais. Būti rasistais. Būti savanaudžiais. Neapkęsti ir bijoti viso pasaulio“, – knygos pradžioje apie JAV prezidentą ir jo veiklą „Twitter“ rašo S.Wheeleris.

Į karikatūrų rinkinį autorius atrinko D.Trumpo įrašus, kurie atspindi dažniausiai JAV prezidento socialiniame tinkle aptarinėjamas temas: nuo reitingų apžvalgų ir priešų paieškų iki klausimų, susijusių su Rusija, ir JAV branduolinės programos.

Knygos puslapis/Knyga „Sh*t My President Says“
Knygos puslapis/Knyga „Sh*t My President Says“

„Kiekvieną dieną aš atsikėlęs ir pažiūrėjęs į savo mobilųjį telefoną svarstau: kas įvyko praėjusią naktį?“, – taip apie būsimus D.Trumpo „Twitter“ įrašus kalba S.Wheeleris ir priduria, kad jie verčia ne tik sunerimti, bet kartu yra ir pramoga visai šaliai.

Knygos puslapis/Knyga „Sh*t My President Says“
Knygos puslapis/Knyga „Sh*t My President Says“

Knygos „Sh*t My President Says“ autorius piešia karikatūras tokiems leidiniams kaip „The New Yorker“, „The Onion“, „Mad“ ir yra gavęs Eisnerio apdovanojimą, kuris neoficialiai vadinamas komiksų Oskaru.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą