Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 2d. 21:11

Naujienos Vytauto V.Landsbergio knygų mėgėjams

Vytauto V.landsbergio knygos
Leidyklos nuotr. / Vytauto V.Landsbergio knygos
Vytauto V.Landsbergio „Arklio Dominyko meilė“ grįžta po ilgo laiko skaitytojams su naujomis iliustracijomis, išleista ir „Žuveliukas. Undinas“ – dvi pasakaitės dabar išleidžiamos kartu, nauju kietu viršeliu.

Vytautas V. Landsbergis, „Arklio Dominyko meilė“. Leidykla „Dominicus Lituanus“, Vilnius, 2012.

„Arklio Dominyko meilė“ – tai meilės ir kelionių pasaka. Baltas laukinis arklys Dominykas, ganydamasis pievoje, įsimyli rugiagėlę. Tačiau rudenį, artėjant šalnoms, jis yra priverstas paslėpti ją po akmeniu, o pats iškeliauja Afrikon ieškoti rugiagėlės giminių. Ten Dominykas susipažįsta su krokodilu, begemotu, beždžionėle, kupranugariu ir kitais linksmais personažais. Pavasarį arklys sugrįžta į Lietuvą ir apie savo pasakišką kelionę papasakoja vėl išdygusiai rugiagėlei.

Knyga moko meilės, kūrybos. Kartu ji subtiliai paliudija ir apie amžinąjį gyvenimą, apie nuolat vykstantį atsinaujinimą ir atgimimą.

„Arklio Dominyko meilė“ – 2004 metais išrinkta geriausia metų knyga grįžta džiuginti skaitytojus.

Vytautas V. Landsbergis, „Žuveliukas ir Undinas“. Leidykla „Dominicus Lituanus“, Vilnius, 2012.

Dvi Vytauto V. Landsbergio eiliuotos pasakaitės apie berniuką Žuveliuką parašytos lengvai ir žaismingai. Pirmoji pasaka apie žvejybą, žvejo sapnus bei slieko kančias, o antroji – apie didvyrį Undiną. Autorius rašo savo pamėgtu nesąmonių ir kalambūrų stiliumi, tad knygelė gali sudominti ne tik mažiausius skaitytojus.

Nepriekaištinga stiliaus pajauta, virtuoziškas žaidimas rimais, puikus humoro jausmas, sugebėjimas perkurti tradicinį pasakos siužetą.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:14
24:24
19:47

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams