2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekai vadovaus G.Kėvelaitienė

Kultūros ministerijos konkursą eiti Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vadovo pareigas laimėjo Greta Kėvelaitienė, šios bibliotekos Kultūros paveldo tyrinėjimo ir skaitmeninimo skyriaus vadovė. Ji buvo vienintelė konkurso dalyvė, praneša ministerija.
Greta Kėvelaitienė
Greta Kėvelaitienė / Vygaudo Juozaičio / LNB nuotr.

G.Kėvelaitienė Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje dirba nuo 2015 metų. Darbą čia pradėjusi kaip kultūros vadybininkė, per savo veiklos bibliotekoje metus ji yra vadovavusi trims skirtingiems bibliotekos skyriams. Istorijos magistro laipsnį turinti G.Kėvelaitienė dvejus metus taip pat yra dirbusi kultūros projektų vadove Juozo Miltinio dramos teatre.

Kultūros ministro įsakymu G.Kėvelaitienė įvertinta 2022 metų geriausiu jaunojo bibliotekininko vardu už indėlį kuriant Lietuvos informacinę visuomenę ir didinant jos atsparumą informacinėms grėsmėms, skatinant ir plėtojant bendras bibliotekų veiklas medijų ir informacinio raštingumo ugdymo bei skaitymo skatinimo srityse, profesionalų Lietuvos bibliotekų atstovavimą užsienyje ir gerosios praktikos sklaidą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai