TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

I.Simonaitytės bibliotekoje – Lietuvos žvalgybos istorijos pristatymas

Klaipėdos I.Simonaitytės bibliotekoje bus pristatoma Arvydo Anušausko knyga „Lietuvos žvalgyba“.
I.Simonaitytės bibliotekos nuotr. / Klaipėdos I.Simonaitytės bibliotekoje bus pristatoma Arvydo Anušausko knyga „Lietuvos žvalgyba“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 17 d. (pirmadienį) 17 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Konferencijų salėje vyks Seimo nario dr. Arvydo Anušausko knygos „Lietuvos žvalgyba 1918-1940“ pristatymas.

Prieš devyniasdešimt penkerius metus susikūrusi Lietuvos žvalgybos istorija pasižymėjo labai intensyviomis dvikovomis su kaimyninių valstybių slaptosiomis tarnybomis, sėkmingomis ir nesėkmingomis slaptomis operacijomis, nevienareikšmiška politinių sąlygų įtaka slaptųjų tarnybų veikimui.

Kiek buvo susekta užsienio valstybių agentų, kaip buvo kovojama su kitų valstybių remiama ir finansuojama antivalstybine veikla, kokie buvo brangiausi apmokami agentai, kaip veikė užsienio žvalgybų rezidentūros, kaip buvo kovojama su teroristais, koks paskutiniųjų vadovų ir jų agentų likimas bei į daugelį kitų klausimų rasite atsakymus šioje knygoje. Knyga sudomins suvokti ir objektyviai įvertinti Lietuvos slaptųjų tarnybų vaidmenį užtikrinant nacionalinį saugumą.

Autorius dr. Arvydas Anušauskas – istorikas ir politikas, scenaristas ir publicistas. Tiria Lietuvos XX amžiaus istoriją, teroro, slaptųjų tarnybų istoriją. Nuo 2008 m. Lietuvos Respublikos Seimo narys, 2008-2012 m. Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas. Parlamentinės grupės „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ pirmininkas. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą