Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 15d. 10:01

Irena Degutienė: „Lietuvos valstybė tebėra skolinga kūrėjams“

Knygos
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Knygos

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė teigia, kad Lietuvos valstybė tebėra skolinga Lietuvos kūrėjams ir kad daugelis jų gyvena ne taip, kaip būtų verti.

Tai Seimo Pirmininkė sakė sveikindama penktadienį Vilniuje vykstantį Lietuvos rašytojų sąjungos suvažiavimą ir jo dalyvius.

„Deja, Lietuvos rašytojai, kaip ir dauguma šalies menininkų, šiandien gyvena ne taip, kaip būtų verti, o kūrybinius ieškojimus neretai užgožia neatsakyti socialiniai klausimai“, – sako I.Degutienė.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad parlamento vadovė tvirtina, jog valstybė kūrėjams yra skolinga ne tik už aktyvų vaidmenį atkuriant nepriklausomybę, bet ir už kantrų kasdieninį darbą.

Parlamento vadovė tvirtina, jog valstybė kūrėjams yra skolinga ne tik už aktyvų vaidmenį atkuriant nepriklausomybę, bet ir už kantrų kasdieninį darbą.

„Prisiminus tautinį atgimimą ir aktyvų Lietuvos kūrėjų dalyvavimą jame, turiu pripažinti: Lietuvos valstybė tebėra skolinga savo kūrėjams, savo muzikams, dailininkams, rašytojams. Ne tik ir ne tiek už aktyvią veiklą Sąjūdyje ir visuomeninėse organizacijose, kiek už drąsą imtis atsakomybės prieš daugiau nei dvidešimt metų ir už kantrybę dirbti savo darbą, kurti pamatines vertybes mūsų dabarčiai ir ateičiai šiandien“, – sveikinime sako Seimo Pirmininkė.

I.Degutienė sako nuoširdžiai apgailestaujanti dėl tokios situacijos, tačiau kartu reiškia viltį, jog bendromis jėgomis padėtį galima keisti.

„Apgailestauju, kad taip yra, tačiau tikiu kartu su Jumis – padėtį įmanoma keisti, įmanoma kartu ieškoti ir siekti optimalių gyvenimo ir darbo sąlygų. Esu visada atvira dialogui šia tema, visada laukiu Jūsų minčių, iniciatyvų ir pasiūlymų“, – sako I.Degutienė, linkėdama rezultatyvaus darbo Lietuvos rašytojų sąjungos suvažiavimui bei kuo geriausios kūrybinės kloties visai rašytojų bendruomenei. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės