Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 8d. 16:06

Išleista „Didžiojo Getsbio“ autoriaus F.Scotto Fitzgeraldo apsakymų knyga

Knygos viršelis
Leidyklos „Sofoklis“ nuotr. / Knygos viršelis

Sugautas šešėlis / F. Scott Fitzgerald; iš anglų kalbos vertė Daiva Daugirdienė. – Vilnius : Sofoklis, 2014. – 208 p. ISBN 978-609-444-141-7.

Tai labai paprasta, bet mes dažniausiai tai suvokiame tik praradę jaunystę, kai patirtis mums suteikia jau bevertės drąsos.

Elegantiškasis F. Scottas Fitzgeraldas – vienas iš žymiausių amerikiečių „prarastosios kartos“ rašytojų, garsus ne tik romanais, bet ir apsakymais, gebėjęs geriausiai aprašyti savo kartą. O tai buvo džiazo amžius, kai gyvenimas atrodė lyg begalinis pokylis: naujos muzikos, naujų šokių, naujų madų ir gana laisvo elgesio era. 

Tačiau ne tik laikmečio, kur gyvenimas – tai begalinis pokylis, meistriškas atskleidimas žavi skaitytojus, bet ir dramatiškas požiūris į pasaulį. Literatūros kritikai tvirtina, kad kaip tik apsakymai aiškiausiai atskleidžia F. S. Fitzgeraldo prozos žavesį. Kiekviena į šią knygą įtraukta istorija – tarsi akinantis poetiškos rašytojo vaizduotės, dramatiško požiūrio į pasaulį ir neabejotino meistriškumo blyksnis.

Temos: 2 Literatūra Knygos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/