Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 12d. 17:12

Išleista Elizabeth Gilbert knyga „Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės“

Knygos viršelis
Leidyklos „Vaga“ nuotr. / Knygos viršelis

Knygynuose pasirodė rašytojos Elizabeth Gilbert knyga „Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės“ (iš anglų kalbos vertė Agnė Puzauskaitė).

Amerikiečių rašytojos Elizabeth Gilbert knygos – neišsemiamas skirtingo amžiaus ir skirtingus gyvenimo kelius pasirinkusių žmonių įkvėpimo šaltinis. Šįkart mylima autorė mosteli naują burtą – knygą Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės, kurioje dalijasi išmintimi ir savitu požiūriu į kūrybiškumą. Ji griauna itin gajus stereotipus apie neatsiejamą kūrybos ir kančios ryšį ir primena mums, koks lengvas ir vaiskus gali būti kūrybiškas gyvenimas.

Pasakodama savo asmeninės patirties ir bičiulių istorijas, autorė kursto puoselėti smalsumą, gyvenime veikti tai, kas teikia didžiausią džiaugsmą, ir stoti akistaton su savo baimėmis. Kad ir ko norėtume – parašyti knygą, kurti menus, įveikti sunkumus darbe, įgyvendinti ilgai atidėliojamą svajonę ar tiesiog kasdieną paversti ryškesne ir laimingesne – Didi magija įteiks jums bilietą „pirmyn“ į atradimų ir eksperimentų kelionę.

Elizabeth Gilbert – pasaulinio bestselerio Valgyk, melskis, mylėk ir daugelio kitų kūrinių, apdovanotų literatūrinėmis premijomis (PEN/ Hemingway award, National Book award) autorė. Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės – jau ketvirtoji leidyklos VAGA išleista autorės knyga.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos