Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išleista ketvirtoji Scotto Kelby „Skaitmeninės fotografijos” dalis

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Scottas Kelby, pirmojo „Skaitmeninės fotografijos“ tomo – labiausiai pasaulyje perkamos knygos apie skaitmeninę fotografiją – autorius, grįžta su milžiniško populiarumo sulaukusios serijos tęsiniu: nauja knyga, kuri prasideda ten, kur baigėsi trečioji. Čia rasite dar daugiau „Aha, štai kaip jie tai padaro“ pobūdžio konkrečių pastabų be jokio techninio žargono – jomis, jei tik norit sukurti dar geresnių nuotraukų, galite drąsiai naudotis jau dabar.

Šios knygos įvadas išties nuostabus. Štai ką rašo Skottas: „Tarkim mes kartu išėjome pafotografuoti ir jūs atsisukęs paklausiate: „Klausyk, Scottai, jei noriu, kad šviesa būtų švelni ir maloni, kokiu atstumu turėčiau pastatyti šviesdėžę?“, tai aš nepulčiau porinti apie apšvietimo koeficientus ar blyksčių priedus. Jeigu mes tikrai taip kalbėtumėmės, tiesiog patarčiau: „Padėk ją kiek galima arčiau modelio, bet taip, kad jos nebūtų matyti kadre.“ Tokia yra ši knyga: aš su jumis keliauju fotografuoti ir atsakinėju į klausimus, dalijuosi patarimais ir paslaptimis, kurių išmokau, tarsi būtumėte mano bičiulis – be jokių techninių įmantrybių ir fotografijos terminų.“

Kiekviename puslapyje aptariamas vienas konkretus sprendimas, kaip patobulinti nuotrauką. Kaskart, atsivertę naują puslapį, sužinosite vis apie kitą profų naudojamą nustatymą, įrankį ar gudrybę, kurie jums padės mėgėjiškas nuotraukas paversti galerijų vertais atspaudais. Jeigu jums nusibodo kepti „neprastus“ kadrus ar vartyti fotografijos žurnalus laužant galvą, kodėl jūsų nuotraukos atrodo kur kas prasčiau, tada ši knyga skirta jums.

Scottas Kelby yra populiariausias pasaulyje knygų apie fotografiją autorius, žurnalo „Photoshop User“ žurnalo redaktorius ir leidėjas, Nacionalinės „Photoshop” profesionalų asociacijos (NAPP) prezidentas. Jis yra vienas iš itin aukštą įvertinimą pelniusios „Photoshop User TV” ir savaitinės internetinės laidos „The Grid” vedėjų, taip pat visame pasaulyje veda skaitmeninės fotografijos seminarus. Scottas yra gavęs daugybę apdovanojimų ir parašęs daugiau nei penkiasdešimt knygų, tokių kaip „The Adobe Photoshop Book for Digital Photographers”, „The Adobe Photoshop Lightroom Book for Digital Photographers” ir „Light It, Shoot It, Retouch It: Learn Step by Step How to Go from Empty Studio to Finished Image”.

Scott Kelby. Skaitmeninė fotografija: 4 dalis. Iš anglų k. vertė Saulius Pakrijauskas. K.: Kitos knygos, 2012.

Literatūros naujienas sekite ir socialiame tinkle „Facebook“! Spauskite čia ir prisijunkite!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Fotografija Knyga