Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2013 balandžio 6d. 15:06

Johno le Carré naujoji knyga apie šnipus – paremta jo darbo slaptojoje tarnyboje istorija

Johnas le Carré
Nuotr. iš „Wikipedia“ / Johnas le Carré
Davidas Cornwellas, viso pasaulio skaitytojams geriau žinomas kaip knygų apie šnipus autorius Johnas le Carré, naujoje knygoje aprašo daugiau asmeninių patyrimų nei bet kada anksčiau, rašo telegraph.co.uk.

Naujienas apie knygas sekite ir tinkle „Facebook“. Spauskite čia.  

Šis rašytojas visada mėgo saugoti savo paslaptis. Rašydamas savo romanus jis dažnai rėmėsi savo patirtimi dirbant britų žvalgyboje – čia jis dirbo praėjusio amžiaus šeštajame ir septintajame dešimtmečiais – tačiau stengdavosi rašyti taip, kad nebūtų galima atpažinti biografinių motyvų. 

Tačiau, kaip rašoma telegraph.co.uk, nauja, 23-oji rašytojo knyga yra labiau autobiografinė nei bet kuri kita. Knygoje „A Delicate Truth“ yra du herojai, kurie į knygos puslapius atkeliavo iš autoriaus darbo slaptojoje tarnyboje laikų. Apžvalgininkai teigia, kad Johnas le Carré knygoje daro tai, ką jis sugeba daryti geriausiai – rašyti apie britų slaptosios tarnybos agentus, susiduriančius su nelengvais pasirinkimais ir nesąžininga užsienio politika, neretai konstruojama Vašingtone. 

Paskutinės dvi rašytojo knygos buvo apie rusų mafiją ir Vokietiją, o naujoji knyga „A Delicate Truth“ apibūdinama kaip „britiškiausias“ jo kūrinys. 

Rašytojas buvo priverstas palikti britų slaptąją tarnybą, kai 1964 metais paaiškėjo, kad būtent jis yra garsiosios knygos „Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio“ autorius. Ši knyga vadinama žanro klasika, o Grahamas Greene'as pavadino ją „geriausiu visų laikų šnipų romanu“. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Knygos Literatūra

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

03:09
02:36
29:57

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams