Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 12 21, 10:52

Junkis prie 2013m. Knygų iššūkio ir skaityk kartu su visa Lietuva

Ar dažnai Jums dovanoja knygas? Ir tik už tai, kad perskaitėte knygą. Ar kada gėrėte nemokamai kavą tik dėl to, jog parašėte apie ją atsiliepimą? O gal esate laimėję krūvą knygų tik dėl didžiulio pomėgio skaityti? Ne? Tuomet šis projektas kaip tik Tau! 
„1000 knygos“
„Knygų iššūkis“ / Logotipas

Tinklaraštis „Aš skaitau“, knygų projektas „100knygu.lt“, naujienų portalas 15min.lt, leidyklos „Vaga“, „Alma littera“ bei kavinių tinklas „Coffe inn“  sujungė savo pajėgas ir prieš kelias savaites pakvietė visus skaitytojus jungtis prie projekto „Knygų iššūkis 2013“.

  Žinia apie projektą netruko pasklisti skaitytoju tarpe ir jau daugiau nei 300 dalyvių prisijungė prie šios iniciatyvos bei paskelbė savo kitų metų planuojamas skaityti knygas. Tarp jų dar nėra tavęs? Nedelsk ir prisijunk, juk kiekvienas tikrai turime tokių knygų, kurias vis atidėliojame skaityti, teisindamiesi laiko stoka ar baime, kad knyga bus per sudėtinga.

Svarbiausias projekto tikslas yra skatinti žmones kuo daugiau skaityti bei trumpinti savo norimų perskaityti knygų sąrašą. Projekte gali dalyvauti visi norintys, reikia tik užsiregistruoti puslapyje www.100knygu.lt/issukis susikurti 12 knygų bei 2 alternatyvių knygų sąrašą ir jas perskaityti. Skaitymas negali būti prievolė, tad bet kada nepatikusią knygą iš sąrašo, galėsite pakeisti alternatyvia. Skaitykite knygas, rašykite atsiliepimus ir kiekvieną mėnesį laimėkite prizus. Kiekvieną mėnesį 5 dalyviams atiteks po knygą. Pirmieji 10 dalyvių, parašiusių atsiliepimą apie perskaitytą knygą, mėgausis skaniausia „Coffe inn“ kava, o metų pabaigoje net 6 skaitytojai laimės po 10 leidyklų „Vaga“ bei „Alma littera“ knygų.

Knygų iššūkis tęsis visus metus, registracija vyks iki šių metų gruodžio 31 dienos. Išsamią informaciją apie projektą rasite www.100knygu.lt/issukis.

Projekto šūkis – „Perskaityti negalima atidėlioti“, tad po kuriuo žodžiu šiemet kablelį dėsi TU? Nedvejok, junkis prie mūsų ir skaityk kartu su visa Lietuva!
 

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą